ANKET WHATSAPP
MİAD Kadın Kolları Buluşması - 27.10.2010

MİAD Kadın Kolları buluşmasının üçüncüsü Ihlamur Kasrı’nda gerçekleşti


Geçtiğimiz aylarda temelleri atılan MİAD Kadın Kolları buluşmalarının üçüncüsü 27 Ekim 2010 Çarşamba günü gerçekleşti.

Ihlamur Kasrı’nda bir araya gelen MİAD ’a üye bayanlar, MİAD üyelerinin eşleri ve davetlilerden oluşan grup, kahvaltılı toplantıda tanışıp, sohbet etme imkanı buldular. MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye YÜKSEL; yaptığı açılış konuşmasında misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. Kadın Kollarının, ilerleyen günlerde yapmayı planladığı organizasyonlar hakkında kısaca bilgi veren YÜKSEL; “Yapılacak işler gönül işi ve biz bu konuda yürütme kurulu olarak istekliyiz. Sizlerin de desteği ile tüm faaliyetleri gerçekleştireceğimize inanıyorum. Sadece eşlerimiz değil, bizler de Malatya için faydalı ve iz bırakacak işler yapmalıyız” şeklinde konuştu.

Kadriye YÜKSEL ’den sonra söz alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Tülin ERSÖZ; MİAD Kadın Kollarının yaptığı buluşmadan çok memnun olduğunu dile getirirken, bir Malatyalı olarak Malatya için yapılacak tüm hayırlı işlerde elinden geleni memnuniyetle yapacağını dile getirdi. Daha sonra konuşmaya devam eden Sabancı Öğretmenevi Müdürü Ayşe EROL da, buluşmadan dolayı çok memnun olduğunu ve hayırlı işlere imza atmak gerektiğini belirtti. Ayrıca bu tür organizasyonların sıklıkla gerçekleşmesini ve daha fazla Malatyalıya ulaşılması gerektiğinin altını çizdi.

Tarihi dokusu ile insanı büyüleyen mekanda kahvaltılarını tamamlayan hanımlar, Ihlamur Kasrı Müdürü Ünal Bey’den kasrın tarihi hakkında kısa bilgi aldıktan sonra buluşmayı sonlandırdılar.

MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close