ANKET WHATSAPP
MİAD'IN İLKELERİ

MİAD ekonomik alanda işbirliğini, sosyal alanda paylaşmayı, siyasal alanda uzlaşmayı ilke edinmiştir. MİAD yüksek ahlak sahibi, dürüst, çalışkan, yeniliklere ve işbirliğine açık olmayı şiar edinmiştir. Derneğin şeffaflığı ve demokrasiyi temel alan yaklaşımı ilişkilerde saygıyı, davranışlarda olgunluk ve tutarlılığı, işbirliğinde uyum ve hakça paylaşımı öngörmektedir. MİAD sorumluluk duygusunu, hoşgörüyü, saygıyı ve sevgiyi ilişkilerin temeli olarak görmektedir.

VİZYONUMUZ
Üyelerini Küresel iş dünyasının aktörleri haline getirmek (Ulusal iş dünyasının etkin oyuncusu olmak )

MİAD, yerel değerlerin bir araya getirdiği işadamlarından oluşan, iş dünyasının mevcut ve potansiyel aktörlerine öncülük ederek, küresel çapta fayda üretmeyi hedefleyen işbirliği platformudur.
Yerel anlamda; Sosyal alanda fayda üretmek
Ulusal anlamda; İş dünyasında etkin rol almak
Küresel Anlamda; Global bakış açısı ile yurt dışı bağlantıları sağlamak

MİSYONUMUZ
MİAD bir işbirliği platformudur.

MİAD’ın misyonu; bünyesindeki işadamları arasında birikim, bilgi ve fikir paylaşımına öncülük ederek işbirliği fırsatları oluşturmak, üyelerinin daha ileri iktisadi ve sosyal seviyelere ulaşmaları için gerekli çalışmalar yürütmek, çeşitli sivil toplum örgütleri, meslek kuruluşları, kamuoyu önderleri ile ilişkiler geliştirerek üyelerinin bu kuruluşlarda güçlü temsil ilişkileri içerisinde olmalarına rehberlik etmek, iş dünyasının sorunlarını tespit edip giderilmesi yönünde çalışmalar yapmak, yerel, bölgesel ve ulusal konularda projeler hazırlayıp üyelerle ve ilgili kurumlarla paylaşmak ve bu projelerin gerçekleşmesinde rol oynamaktır.

MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close