ANKET WHATSAPP
Kadın Kolları Ziyaret Kadriye Yüksel 2014

Miad Kadın Kollarından Miad Sevgi Evlerine Ziyaret

Vali Vasip Şahin'in eşi Şeyma Şahin MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel ve beraberindekilerle MİAD Sevgi Evlerini ziyaret etti.

Vasip Şahin'in eşi Şeyma Şahin, MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel ve üyeler Hürriyet Er, Saadet Görünmez, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Eraslan ve Bir Damla Derneği Başkanı Gülten İlhan MİAD Sevgi Evlerini hakkında yetkililerle istişarelerde bulundu. Toplantı sonrası ziyarete katılan Şeyma Şahin konuklara hoş geldiniz diyerek böyle güzel ziyaretlerde sivil toplum kuruluşları ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek birlikte sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdiler.

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel, " MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu olarak Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımıza zaman ayırmak istiyoruz, bunun içinde İstanbul'dan buraya ziyarete geldik. Burada yetkililer tarafından çok sıcak bir ilgi ile karşılandık, burada çocuklarımız için ne yapabiliriz, onlarla nasıl verimli bir şekilde zaman geçirebiliriz, onlara bir nebzede olsa aile ortamını nasıl yaşatabiliriz bunu öğrenmek için geldik. Yakın bir zamanda tekrar üyelerimiz ile ziyarette bulunarak en azından iki ayda bir veya ayda bir gelerek onlarla piknik yapmak, karne hediyesi olarak çeşitli hediyeler vermek, onlarla sevgi evleri dışında vakit geçirmek istiyoruz. Büyük yaş gurubunda olan ve başarılı olmuş dereceye girmiş çocuklarımızı İstanbul'da ağırlamak istiyoruz. Tabi ki bunları yaparken buradaki yöneticilerimizle birlikte koordineli bir şekilde program yapalım ki sağlıklı bir proje meydana gelsin. Bizler yöneticilerimizle istişare ederek nasıl faydalı olabiliriz onu görüşmek için bugün buradayız. İnşallah projelerimizi hayata geçirdiğimizde MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu olarak değil Malatyalı hemşerilerimizle, akrabalarımızla, kadınlarımızla birlikte bu mutluluğu yaşayacağız. Bu gün bizlerle birlikte olan ve bizlere desteklerini esirgemeyen sayın Valimizin eşi Şeyma Şahin hanıma' da tekrar teşekkür ederim." dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Taş' da yaptığı açıklamada MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu başkan ve üyelerini burada görmekten mutlu olduklarını belirterek kendilerinin bu sevgi evlerinin yapımında ciddi katkıları olduğunu dile getirerek bu katkılarının halen devam ettiğini kaydetti.

Ziyarette çocuklara çeşitli hediyeler verilerek sohbet edildi. 

MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close