ANKET WHATSAPP
MİAD'a Üye Olmak Ne Yarar Sağlar?
MİAD'a Üye Olmak Ne Yarar Sağlar?

Malatyalı İş Adamları, MİAD ailesine katılarak diğer üye sanayici ve iş adamları ile tanışma ve kaynaşma fırsatını paylaşmış olurlar. Hem de MİAD’ ın sağladığı dayanışma ortamında yeni iş girişimleri ve projeleri için, ilgili iş adamı kitlesi ile temas kurma imkanı yakalayabilirler.

Bugün MİAD Malatyalı İş Adamlarının üye olmakla ciddi yararlar sağlayacakları bir sivil toplum kuruluşudur. Malatyalı İş Adamlarımızın sahip olduğu yetenekleri kolektif bir güce dönüştürerek üyelerini, dayanışma ve işbirliği yapmaya teşvik etmiş, etkin bir güç ve bilgi birikimi sağlamıştır.

Gücünü üye iş adamlarından alan MİAD’ a üye olmak, bir ayrıcalığa ortak olmaktır. Bu anlamda yönetim kurulu üyelerinin refere ettiği her Malatyalı iş adamı derneğimize üye olabilir. MİAD tüm Malatyalı İş Adamlarını, ortak amaç ve vizyon çatısı altında buluşmaya davet ediyor.

MİAD ortak bir gelecek vizyonu sağlıyor…

MİAD sağladığı ortak gelecek vizyonuyla, üyeleri arasında, ciddi ve kalıcı yatırım ortaklıkları için kapı açıyor. Hızla değişen iş dünyasının yeni değerlerini üyelerine tanıtarak, ülkemizde ve dünyamızdaki değişim trendlerini takip etme fırsatı sunuyor.

Ayrıca MİAD, yeni çağın işadamı profiline uygun işadamı olmak için çaba harcayanlara, eğitim seminerleri ve programlarına iştirak etme fırsatı sunuyor. Bu eğitim programları, kişisel yetenekleri keşfetme, özgüven ve girişimcilik duygularını pekiştirerek yeni ufuklara açılma cesareti vermektedir. MİAD üyeleri paylaştıkları zeminin sağladığı imkanları takdirle ifade etmektedirler.

MİAD sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close