LİDYA BİLİŞİM TEKNOLOJİ SİS. SAN. VE TİC.

 2001 yılında İstanbul’da kurulan Lidya Grup, Türkiye geneline hizmet veren 4 farklı şirketi, 5 bölge ofisi ve 100’e yakın uzman personeli ile dün olduğu gibi bugün de doküman çözümlerinde birçok başarılı projeye imza atmaktadır. Doküman çözümlerinde dünya lideri Xerox’un en büyük iş ortaklarından biri olan Lidya Grup, aynı zamanda Epson, Dell, Fujitsu, Microsoft gibi lider üreticilerle farklı platformlarda iş ortaklıkları geliştirmekte, projeler üretmektedir.

Sektörde birçok ilke imza atan Lidya Grup, misyonunu sadece ürün ve hizmet tedarikçisi olmanın çok ötesine taşımakta; her projeyi farklı bir vizyonla yorumlamakta ve sunmaktadır. Müşterilerine en uygun ürün, çözüm ya da servisi sunarak doküman üretim maliyetlerini düşürmeyi temel ilke olarak benimseyen Lidya Grup, bilginin dokümana dönüşmesi, işlenmesi ve saklanmasını içeren tüm aşamaları müşteri odaklı hizmet anlayışıyla projelendirmekte, tek noktadan tam hizmet sunmaktadır.

Lidya Grup, 2001 yılından beri kurumsal pazarda elde ettiği başarıyı, 2011 yılında tablet PC ürünlerinde dünya liderliğine aday Archos markası ile tüketici elektroniği sektörüne de taşımaya karar vermiştir. Lidya Grup, Ekim 2011 tarihinde imzaladığı anlaşma ile Avrupa’nın en büyük tablet PC üreticisi Archos’un Türkiye Distribütörü olmuştur.

Büyüme strateji paralelinde büyümesine yön veren Lidya Grup, Nisan 2012 itibariyle Epson Türkiye tek Distribütörü olmuştur. Cad, iç&dış mekan baskı pazarına yoğunlaşacak olan Epson, Lidya Grup’u bu pazarda tek distribütor olarak atamıştır.

  • Mail Gönder
  • 0216 380 41 00
  • Web Sitesi
  • İSTANBUL / ÜMRANİYE
  • Bayraktar Bulvarı Şerifali Mah. Şehit Sok. No:6 ŞerifAli