DAMLA TRİKO TEKSTİL SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

 DAMLA TRİKO TEKSTİL

Sektörde 1985 yılından bu yana deneyimi bulunan ve üretim yapan firmamız 1997 yılında Damla Triko ile global pazarda yerini aldı. Türkiye'de ve dünyada birçok firmaya ürün sağlayan firmamız üretimde en iyi kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini hiçbir zaman göz ardı etmedi.

Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en güncel hammadde ve modelleri üretim ağına kattı. İhracatta kazandığı deneyimler ve müşteri geri bildirimlerindeki olumlu gelişmeler sonucunda üretim hayatındaki tecrübelerinin nihai sonucu olan Devsa Collection markasını yarattı.

Yıllık 400.000 adet alt kapasitesi bulunan Damla Triko halen birçok firmaya ürün hazırlamakta ve sektördeki gelişmeleri en iyi şekilde analiz ederek kendini geliştirmektedir.

Misyonumuz:

Anı ve küreselleşen dünyayı izleyerek, müşteri beklentilerinin üstünde model tasarımları hazırlamak ve üretmek; şirket değerlerimizin başında gelen "güven ve prestijimizden" ödün vermeden en iyi hizmet kalitesiyle bunları müşterilerimize sunmaktır.

Vizyonumuz:

Global pazarda markamızı, kalitemizden ödün vermeden en güvenilir ve en çok tercih edilen tekstil firması olarak konumlandırmaktır.

 

  • Mail Gönder
  • 0212 568 29 60
  • İSTANBUL / GÜNGÖREN
  • Genç Osman Mah. Akçay Sok. No:20

Markalarımız