MİAD Üyeler Bölge Buluşması

MİAD 11. Dönem ikinci Bölge Buluşması 22 Şubat Cumartesi Günü Gerçekleştirildi

MİAD 11. Dönem ikinci Bölge Buluşması; Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece ve Sultangazi'de ki üyeleri bir araya getirdi. Halkalı Bilim Kolejinde organize edilen buluşmanın ev sahipliğini MİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Bilim Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Toy üstlendi.

Bölge buluşmasının açılış konuşmasını yapan MİAD Genel Sekreteri Hakan Odabaşı, MİAD’ın yeni dönemindeki çalışmaları ve planlanan faaliyetleri üyeler ile paylaştı. Yeni dönem ana konsepti olan; üyeler arası ticari ilişkiler konusunda daha fazla mesai harcayacaklarını ifade eden Odabaşı, MİAD üyelerini daha sık bir araya getirmek için gayret sarfedeceklerini vurguladı.

Hakan Odabaşı’nın ardından sözü Vedat Toy aldı. Buluşmanın ev sahipliğini üstelenen Toy, Bilim Kolejinin kapılarının Malatyalı hemşehrilere her zaman açık olduğunu ifade etti.

Vedat Toy’un ardından söz alan MİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Zeki Baykal, MİAD üyelerinden aile fertlerini toplantılara getirmelerini rica etti. Genç MİAD Grubu ve MİAD Kadınlar Kolunun aktif çalıştığını ifade eden Baykal, Üye çocuklarını ve eşlerini MİAD çatısı altında görmeyi arzu ettiğini söyledi.

Mehmet Zeki Baykal’ın ardından MİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı N. Bekir Ziyal kısa bir konuşma yaptı. Katılım gösteren MİAD üyelerine teşekkür eden Ziyal, buluşmalar ne kadar sık olursa o kadar fayda getireceğini dile getirdi.

Diğer Haberler