MİAD - MASTÖB Buluşması

MİAD - MASTÖB Buluşması 22 Şubat 2010 Pazartesi Günü MİAD Dernek Merkezinde Gerçekleştirildi

Malatyalı İşadamları Derneği (MİAD), Malatyalı Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) ile 22 Şubat Pazartesi günü kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. MİAD dernek merkezinde gerçekleştirilen toplantıda ikili ilişkilerin geliştirilmesi ve ortak projeler hakkında görüşüldü.

MASTÖB Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ MASTÖB Yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ve Malatyalı Sivil Toplum kuruluşları arasındaki koordinasyonun önemini vurguladı. AKDAŞ: “Her iki derneğin üyeleri de birbirine çok yakın, iletişimi geliştirmeye ihtiyacımız var. Yan yana olmamız, faaliyetlerimizi takip etmeli, organizasyonlara katılmalıyız.” dedi.

Malatyalı Sivil Toplum Kuruluşları arasında iletişimin artırılması gerektiği düşüncesinin ön plana çıktığı toplantıda MASTÖB Başkanı Celal KARAHAN birinci hedeflerinin koordinasyonu kurmak ve iletişimi kuvvetlendirmek olduğunu söyledi. KARAHAN: “İşadamlarımızın da içinde olduğu destek verdikleri çalışmalar yapmak istiyoruz. Öncelikle iletişimimizi güçlendirmeliyiz. Faaliyetlerimize katılmalıyız. Malatyalı STK’lar olarak önümüzdeki günlerde bir araya gelmeli ve iletişimimizi kuvvetlendirmeliyiz.” dedi. MİAD Yönetim Kurulu Üyesi olan aynı zamanda MASTÖB Genel Başkan Yardımcılığını yürüten Hidayet IŞIK’ın organize ettiği kahvaltılı buluşma MASTÖB Yönetim kurulu üyelerinin de söz alarak düşüncelerini paylaşması sonrası tamamlandı.

Toplantıya Katılanlar:

Yunus AKDAŞ MİAD Yön. Kur. Başkanı

Celal KARAHAN MASTÖB Başkanı

Bilgin AKBAL MASTÖB Basın Kom.  Başkanı

Faik DİNÇ Anadolu Yakası Malatyalılar Der. Üyesi

Hacı Ahmet ÜNVER MASTÖB Yön. Kur. Üyesi ve MİAD Üyesi

 Hidayet IŞIK MİAD Yön. Kur. Üyesi ve MASTÖB Başkan Yard.

Nihat MALATYALIOĞLU MASTÖB Yönetim Kur. Üyesi

Sadık DÖNMEZER Anadolu Yakası Malatyalılar Der. Başk.

Selahattin ÖLMEZ Toprak Mühendislik Firma Sahibi

Şahin METİN MASTÖB Yönetim Kurulu Üyesi

Vaiz BALBAL Akçadağlılar Dernek Başkanı

Celalettin ÖZYAVUZ MASTÖB Yön. Kur. Üyesi

 

Diğer Haberler