MİAD - Malatyalı Bürokratlar Buluşması

MİAD - Malatyalı Bürokratlar Buluşması 27 Nisan 2012 Cuma Günü Gerçekleşti

Malatyalı İşadamları Derneği tanışma toplantıları çerçevesinde Malatyalı bürokratlar ile bir araya geldi. 27 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen buluşmanın adresi Esenkent Hasbahçe oldu. Doğal bir park ortamında kurulmuş olan Esenkent Hasbahçe’nin sahibi MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kurtulmuş gecenin evsahipliğini yaptı.
 
Malatyalı hakim, savcı ve bürokratların katıldığı akşam yemeğinin açılış konuşmasını miad yönetim kurulu başkanı yunus Akdaş yaptı. Malatyalı hakim, savcı ve bürokratlarla daha önce de bir araya geldiklerini belirten Akdaş, bu diyalogun daha da gelişmesi gerektiğini belirtti. MİAD’ın yapmış olduğu faaliyetlere kısaca değinen MİAD Yönetim Kurulu Başkanı, özellikle Malatya Eğitim Bursu Projesi konusunda her Malatyalı’nın elini taşın altına koyması gerektiğini vurguladı. Açılış konuşmasının ardından toplantıya katılanlar kendilerini tanıttılar. Katılımcıların ortak görüşü ise bu tür organizasyonların devam etmesi yönünde oldu.
 
Gece; halk sanatçısı Aydın Aydın’ın canlı söylediği türküleri ile son buldu.
 
Toplantıya Katılanlar;
 
Abdurrahman YILDIRIM, Abuzer YILDIRIM, Ahmet AKTAŞ, Ahmet DEMEZOĞLU, Ahmet Turan KOÇER, Ahmet YILDIRIM, Ali KAZGAN, Ali ÖZDEMİR, Ali Seydi KARAOĞLU, Atilla BEYHAN, Bilal ASLAN, Burak AKTAŞ, Cemal TURGUT, Cumali ÜNALDI, Erdal BÜYÜKKAYA, Feridun TABAK, Halim BÖLÜKBAŞI, Hasan ADAK, Hasan YILDIRIM, Hüseyin OFLAZ, İlhan ERDOĞAN, Kadriye Gül AKINCI, Kaya KORKMAZ, Kemal Naci EKŞİ, M.Hakan BÜKER, Mehmet DOĞAN, Mehmet YILMAZ, Meltem ZAFER, Metin MARMARA, Muammer ÖZPEHLİVAN, Mustafa AKBOĞA, Mustafa Fuat KAPLAN, Mustafa KINACI, Mustafa MALAY, Nuri TUNA, Osman KURTULMUŞ, Önal İNALTEKİN, Remzi BAŞKAYA, Rıfat KOCABAŞ, Sebahattin GÖKAY, Semra YAŞAR, Serap YAŞAR, Sıtkı AKGÜL, Şengül KOCABAŞ, Şinasi ERGENE, Turgay AKŞAHİN, Umut UĞURLU, Vahap MUNYAR, Vahit KAYADUMAN, Yusuf GÜRBÜZ, Yunus AKDAŞ, Yüksel ÇENGEL

Diğer Haberler