MİAD Bölge Buluşması

MİAD 11. Dönem birinci Bölge Buluşması 18 Ocak Cumartesi Günü Gerçekleştirildi

MİAD 11. Dönem birinci Bölge Buluşma Bahçelievler’de gerçekleştirildi. 18 Ocak 2014 Cumartesi günü kahvaltılı olarak yapılan buluşma MİAD üyesi DİKGÖR Tekstil’in sahibi Adil Gül’ün ev sahipliğinde düzenlendi.

Bahçelievler – Bakırköy – Zeytinburnu ve Güngören’de bulunan MİAD üyelerinin bir araya geldiği toplantı, Malatya’nın ulusal yayın yapan TV kanalı Vuslat TV’de canlı yayınlandı Kahvaltının başında bir açılış konuşması yapan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ, MİAD’ın çalışmaları, yeni dönem planları ve üyelerden beklentileri içeren bir konuşma yaptı. Akdaş “Bu yıl üyelerimiz arasındaki ilişkileri geliştirmeyi ve ticari ilişkiler kurulmasına yönlendirici olmayı ana konseptimiz olarak belirledik. Bölge buluşmaları bu amaca yönelik başlatıldı ve İstanbul’un diğer bölgelerinde devam edecek” dedi. Akdaş’ın ardından katılımcılar sırayla kendilerini tanıttılar.

Aynı bölgedeki üyelerin tanışması ve iş ilişkilerini geliştirmeye yönelik yapılan toplantıda katılımcılar kendilerini ve firmalarını tanıtma fırsatı buldular. Ayrıca katılımcılar MİAD ile ilgili görüş ve önerilerini belirtmek için söz aldılar. Soru cevap bölümü şeklinde geçen bu bölümün ardından MİAD Bölge buluşması tamamlandı.

Toplantıya Katılanlar (Sıralama alfabetik olarak yapılmıştır): Abdullah Eraslan, Adil Gül, Ahmet Cem Demir, Ahmet Saraç, Ahmet Şamil Onur, Ahmet Turan Koçer, Ali Sarıgül, Atilla Beyhan, Barış Kılınç, Bülent Koca, Bünyamin Polat, Cemal Turgut, Deha Şahintürk, Dursun Ertüzün, Fatih Dursun, İbrahim Atay, Mehmet Bozkuş, Mehmet Sarıoğlu, Muhammed Sert, Orhan Eriman, Osman Demirkaya, Özkan Korkmaz, Ramazan Ertürk, Recep Sert, Rıdvan Şit, Sami Kalkan, Selahattin Gönültaş, Yunus Akdaş

Diğer Haberler