MİAD 6. Bölge Buluşması

MİAD 6.Bölge Buluşması 21 Mart 2009 Cumartesi Günü Gerçekleştirildi.

MİAD Bölge Buluşmalarının altıncısı Küçükçekmece sosyal tesislerinde gerçekleştirildi.  MİAD üyesi Ömer ÖZPEHLİVAN’ın evsahipliğinde gerçekleştirilen sabah kahvaltılı toplantıya Küçükçekmece, Büyükçekmece, Hadımköy Avcılar, Bahçelievler, Bağcılar Çevre ilçelerdeki üyeleri kapsayan geniş bir grup katıldı.

MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunarak başladığı konuşmasında kurumsallaşmasını tamamlamış bir yerel bir dernek olan MİAD’ın üyeleri ile iletişimini geliştirmek için bölgesel toplantılar düzenlediğini ve bu toplantılarda üyelerin yakın çevresini tanıdığını ifade etti. MİAD’ın iyi işler yapan Malatyalılarla birlikte olmayı onları desteklemeyi görev bildiğini belirtti. AKDAŞ Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz YENİAY’ın Malatyalı olarak önemli bir yerde olduğunu ve daha iyi yerlere layık olduğunu söyleyerek her zaman kendisinin yanında olduklarını belirtti.

Toplantıya katılan MİAD Üyesi Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz YENİAY katılan işadamlarına Küçükçekmece ve belediye faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Küçükçekmece’nin geçmişi ve bugünü arasında beş yılda büyük farklılıkların olduğunu vurgulayan YENİAY örneklerle çalışmalarını anlattı. Yüz kişiyi aşkın üye ve misafirin katıldığı kahvaltı sonunda kısa sohbetlerle katılımcılar tanışma ve ilişkileri geliştirme fırsatı buldular.

Diğer Haberler