MİAD 10. Bölge Buluşması

MİAD Bölge Buluşmalarının Onuncusu 15 Ocak 2011 Cumartesi günü, MİAD Üyesi Sayın Ramazan CEYLAN’ın ev sahipliğinde, Bayrampaşa Mega Center İşletme Kooperatifi Yönetim binasında kahvaltılı olarak gerçekleştirildi.

Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar, Eyüp, Küçükçekmece, Gaziosmanpaşa ilçelerindeki MİAD üye işadamları ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşen toplantıda katılımcılar, kahvaltı eşliğinde sohbet etme imkanı buldular.

Kahvaltının ardından açılış konuşması yapan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ konuşmasında üyelere katılımlarından dolayı teşekkür ederek bir arada olmanın önemine ve gerekliliğine değindi. Ayrıca, işadamı olmanın bazı sorumlulukları beraberinde getirdiğini ve işadamı olarak topluma faydalı işler yapmak gerektiğini belirten AKDAŞ, MİAD’ın gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi verdi. Bu projelerden sonuncusu olan Malatya Eğitim Bursu Projesi üzerinde durarak, “Refah bir toplum olabilmenin ilk şartı eğitimdir. Öğrencilerimizin eğitimi için gerekeni yapmalıyız. Hepimiz memleketimiz için elimizi taşın altına koymalıyız” şeklinde konuştu.

Katılımcıların kendini tanıtmasının ardından, MİAD Genel Sekreter Yardımcısı Hakan ODABAŞI yaptığı sunumda Malatya Eğitim Bursu Projesi hakkında bilgi vererek, sistemin işleyişini açıkladı. Yapılan sunum soru-cevap eşliğinde tamamlandı.

Son olarak MİAD Üyesi işadamı ve Malatya Eğitim Vakfı eski Başkanı Muammer Şahin, yaptığı konuşmada Malatya Eğitim Bursu projesinin öneminden bahsederek “olabildiğince çok öğrenciye ulaşmalıyız, projeyi gerçekleştiren ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamlamasının ardından toplantı sona erdi.

Diğer Haberler