Malatyalı Gazeteciler Bir Araya Geldi

MİAD ile Malatyalı Gazeteciler 29 Aralık Cumartesi Günü Bir Araya Geldi

Malatyalı İş Adamları Derneği (MİAD) İstanbul’da görev yapan Malatyalı Gazeteciler ile bir grup işadamını kahvaltıda buluşturdu. 
 
Malatyalı İşadamları Derneği cumartesi günü Holiday Inn Otel’de düzenlediği bir kahvaltı organizasyonu ile İstanbul’da görev yapan Malatyalı Gazeteciler ve Malatyalı iş adamlarını bir araya getirdi. Düzenlenen kahvaltı organizasyonuna MİAD Başkanı Yunus Akdaş, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdürü Vahap Munyar, Gazeteci-yazar Günseli Özen Ocakoğlu, Türkiye Gazetesi Yazarı Metiner Sezer; İhlas Haber Ajansı’ndan Abbas Ulu, Hatice Çeker; Cihan Haber Ajansından Cebrail Çilesiz, Erdal İnce; Samanyolu Haber’den Fatih Karaarslan, Cihan Demir, Ali Gül; gazete.com Genel Yayın yönetmeni Adnan Erdoğan ve Kanal D Magazin Yapımcısı Cebrail Mungan katıldı.
 
Samimi bir sohbet ortamında geçen kahvaltıda tanışma şansı bulan gazeteciler gelecekte birlikte yapılabilecek bir platformun temelleri hakkında görüş alış verişinde bulundu. Toplantıda konuşan MİAD Başkanı Yunus Akdaş, buluşmanın önemine değinerek yapılması planlanan yeni platformun gerekliliği konusunda görüşlerini bildirdi. MİAD olarak birçok önemli projeye imza atıkların söyleyen Akdaş, yapılan çalışmaların tanıtımı konusunda eksikliğin gazetecilerden oluşturulacak bir organizasyon ile giderileceğini söyledi. Hedeflerinin Malatya’ya ve bölgeye genelde ise ülkeye hizmet olduğun söyleyen Akdaş, “2023 hedefimiz memleketimizden yeni Özallar, eğitimli gençler yetiştirmek” dedi.

Diğer Haberler