GÜMRÜK ve TİCARET BAKANI BÜLENT TÜFENKÇİ MALATYALI İŞADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Four Seasons Hotel Istanbul Bosphorus’ta Malatyalı iş adamları ile bir araya geldi.

 MİAD tarafından düzenlenen toplantıda, Malatya’nın istihdamı ve yatırımları ele alınırken, iş adamlarının sorun ve talepleri de Bakan Tüfenkçi’ ye iletildi.

Malatya Valisi Mustafa Toprak, Malatya Milletvekilleri Nurettin Yaşar, Öznur Çalık ve Mustafa Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ında katıldığı toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.

Toplantı da MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş, MİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı ve Batik Örme Yönetim Kurulu Başkanı B. Namık Ziyal,  MİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve İpek Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Şahintürk, İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, Karaca Züccaciye Yönetim Kurulu Başkanı Arif Karaca, ERNA Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı K. Naci Ekşi, Nuryıldız Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Nalbant, Four Seasons Otelinin sahibi Mesut Toprak, MİAD Ankara Temsilcisi Yaşar Bozkurt Aşıcı ve Malatya’da yatırımı bulunan İşadamları da yer aldı.

 

 

 

Diğer Haberler