Mehmet Ali Aydınlar Kurumsal Ziyareti

MİAD Yönetim Kurulu 15 Mart 2010 Pazartesi Günü Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı Ziyaret Etti

MİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı, Malatyalı İşadamı, Mehmet Ali Aydınlar'ı ziyaret ederek TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçilmesi nedeniyle kutladılar.

MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş (Önay Grup-Crispino), MİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Turan Tuna (Tuna Çelik Yönetim Kurulu Başkanı) ve Ömer Çokyaşar (Özyaşar Tel ve Galvanizleme San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı) MİAD Genel Sekreteri Ahmet Turan Koçer, Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Odabaşı ve Basın Danışmanı Cemile Varol’un katıldıkları ziyaret sırasında MİAD’ın faaliyetleri ve üye yapısı hakkında Mehmet Ali Aydınlar’a bilgi veren Başkan Yunus Akdaş, yapımı tamamlanarak SHÇEK’e teslim edilen “MİAD Sevgi Evleri” ve protokolü yeni imzalanan “MİAD Konukevi” projesini detaylarıyla anlattı.

“Malatya Arapkir’de yaptırdığınız okulun methini duydum. Kutluyor ve bağışlarınızın devamını diliyorum. Bizler de elimizin erdiği gücümüzün yettiğince sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Üniversitedeki öğrencilerimize yönelik de bir projemiz var üzerinde çalışıyoruz diyen MİAD Başkanı Yunus Akdaş, Mehmet Ali Aydınlar’ın başarısından hemşerisi olarak gurur duyduğunun da altını çizdi.

"Okulumuz örnek proje olarak gösteriliyor"

Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali AYDINLAR MİAD Yönetiminin kutlama ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı şirketler ve sağlık bilimleri alanında faaliyet gösteren Acıbadem Üniversitesi’nden söz eden Mehmet Ali AYDINLAR “Bu yıl tüm akademik kadro kontenjanları dolan iki üniversiteden biriyiz” dedi.

Bünyelerinde bin 500 hekim 350 öğretim elemanı barındırdıklarını ve çalışan sayısının yaklaşık 7 bin 500’ü aştığı bilgisini veren Mehmet Ali Aydınlar bir de vakıfları olduğundan söz etti.

Doğduğu yer olan Malatya Arapgir’de oğlu Mehmet Kerem Aydınlar adına yaptırdığı 480 öğrenci kapasiteli Anadolu Öğretmen Lisesi’nin örnek proje olarak gösterildiğini kaydeden Mehmet Ali Aydınlar kendisinin de devlet parasız yurdunda kaldığını bu nedenle okulda kızlar ve erkekler için iki ayrı yurt, çamaşırhane, mutfak, Türk hamamı, banyo, spor-oyun alanları bulunduğunu belirtti.

TÜSİAD, Futbol Federasyonu ve Sağlık sektöründeki görevlerinden dolayı işlerinin yoğun olduğunu belirten Mehmet Ali Aydınlar bu nedenle bazı yerlerde aktif görev alamadığını da söyledi.

MİAD Yönetiminin getirdiği kayısıyı açtırıp ikram ettiren Mehmet Ali Aydınlar, Acıbadem Sağlık Grubu’nun yeni yatırımları olduğu müjdesini de verdi.

Diğer Haberler