MALATYALILAR HÜRRİYET GAZETESİ ALMALI

MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş; Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sn. Vahap Munyar’ı ziyaretinde üyelerine ve hemşehrilerine seslenerek Malatyalıların hemşehrileri Munyar ile gurur duyduğunu ve onu desteklemek için her gün Hürriyet Gazetesi almaları gerektiğini vurguladı.

MİAD heyeti Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar’ı ziyaret etti. Uzun yıllar Hürriyet Gazetesi’nde gazetecilik ve yöneticilik yapan Malatyalı Vahap Munyar’a yeni döneminde başarılar dilemek ve onu desteklemek için MİAD adına ziyarete giden heyette MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş, MİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri; Şahin Nalbant, Nurettin Yaşar ve Genel Sekreter Hakan Odabaşı yer aldı.

Ziyarette Malatyalıların önceliğinin her zaman ehliyet ve liyakat olduğunu belirten Yunus Akdaş Türkiye’nin en önemli gazetesinin başına liyakat sahibi, duayen bir gazeteci olan Munyar’ın gelmiş olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Malatyalı işadamlarının memleket sevdalısı olduğunu, ürettikleri önemli ticaret hacmi ve istihdam imkanı ile ülkemize hizmet ettiklerini belirten Vahap Munyar; Malatyalıların ülkelerine önemli markalar kazandırdığını vurguladı.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile tamamlandı.

 

Diğer Haberler

Markalarımız