Kadın Kolları İ.B.B. Başdanışmanı Tülin Ersöz Ziyareti

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu’nun düzenlediği kurumsal ziyaretlerin ilki gerçekleştirildi. İBB Başkan Danışmanı Tülin ERSÖZ, yürütme kurulunu 9 Aralık 2010 Perşembe günü kendi makamında kabul etti.

MİAD Kadın  Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye YÜKSEL, Kadın Kolları olarak daha önce düzenledikleri Ihlamur Kasrı’ndaki kahvaltıya katılmasından dolayı ERSÖZ’e teşekkür etti. Malatya kültürü ve Malatyalı insanların sıcaklık, hoşgörü, misafirperverliğinden bahseden ERSÖZ ve yürütme kurulu üyeleri, ardından Malatya için neler yapılabileceğini tartıştı. ERSÖZ yapılacak işlerin mutlaka kalıcı olması gerektiğini vurgulayarak, yapılabilecekler hakkında yürütme kurulu üyeleri fikir paylaşımında bulundu.

Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye YÜKSEL; MİAD projelerinden Konukevi ve Malatya Eğitim Bursu projesi hakkında Tülin ERSÖZ’e bilgi vererek “Kadın Kolları olarak bu projelere gönülden destek veriyoruz ve bu konuda gerekli olan tüm gayreti sarf etmeliyiz inancındayım, bizde elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

MİAD Yürütme Kurulu üyeleri, Tülin ERSÖZ’ü 14 Aralık 2010 Salı günü gerçekleşecek MİAD Kadın Kolları Seminerine davet etti. Ziyaret, toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile tamamlandı.

Toplantıya Katılanlar:

Tülin ERSÖZ (İBB Başkan Danışmanı), Kadriye YÜKSEL (MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı), K. Gül AKINCI (MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkan Yard.), Hülya AKDAŞ (MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu üyesi), Meral Nalbant (MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu üyesi), Büşra YILDIRIM (MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu üyesi), Nazan BOYAN (MİAD Kurumsal Gelişim Sorumlusu)

 

Diğer Haberler