Genç MİAD TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Çuhacı Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyeleri 29 Mayıs Cuma Günü TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı rahmi Çuhacı'yı Makamında Ziyaret Etti

Genç MİAD Yürütme Kurulu, başkanlığa seçilmesi dolayısı ile Rahmi Çuhacı'ya tebrik ziyaretinde bulundu. Aynı zamanda MİAD üyesi olan Çuhacı, görüşmenin başında Genç MİAD grubununun ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade etti. TÜGİAD Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Melik Rupen Mıhçıyan ve TÜGİAD Genel Sekreteri Başak İlisulu'da ziyaret süresince eşlik ettiler.

Ziyaretin başlangıcında Genç MİAD Kurulu Başkanı Murat Gönültaş  söz alarak Kurul faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Ardından söz alan TÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi ÇuhacıiGenç MİAD ile birlikteçeşitli çalışmalarda birlikte hareket etmekten memnuniyet duyacaklarını ifade etti. Çuhacı'dan sonra sözü alan TÜGİAD Genel Sekreteri Başak İlisulu, süregelen faaliyetleri ve gündemlerini paylaştı.

Yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından, günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile Genç MİAD Kurumsal Ziyareti sona erdi.

 

Ziyarete Katılanlar;

  • Murat Gönültaş – Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı
  • Ilgın Sinan – Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi
  • Mehmet Gökhan - Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi
  • Simay Dinç – Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi
  • Yılmaz Demirhan – Genç MİAD Kurul Sorumlusu

Diğer Haberler