Genç MİAD İGDAŞ Genel Müdürü Bilal Aslan Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu İgdaş Genel Müdürü Bilal Aslan'ı 03 Nisan 2009 Cuma Günü Makamında Ziyaret Etti

İgdaş Genel Müdürü Bilal Aslan: “Doğalgazda Teknoloji İhraç Edebilen Bir Ülke Konumuna Geldik”

Genç MİAD Yürütme Kurulu kurumsal ziyaretler çerçevesinde İGDAŞ Genel Müdürü Bilal ASLAN’ı ziyaret etti. Ziyaret 03 Nisan 2009 Cuma günü İGDAŞ Genel Müdürlüğünde gerçekleşti. Aynı zamanda MİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan İGDAŞ Genel Müdürü Bilal ASLAN Genç MİAD Grubu hakkında bilgiler aldı ve İGDAŞ’ın faaliyetlerinden bahsetti.

Toplantıya katılanların sırayla kendilerini tanıtmaları ile başlayan görüşmede İGDAŞ Genel Müdürü Bilal ASLAN uzun yıllardır içinde olduğu doğalgaz sektörü ve Türkiye’nin enerji politikaları hakkında Genç MİAD heyetindekilerin sorularını yanıtladı. Doğalgaz Teknolojisi olarak ithal eden bir ülkeden teknoloji ithal edebilen bir ülke konumuna geldiklerini belirten ASLAN İGDAŞ’ın üç milyon aboneye hizmet veren bir kurum olduğunu işlerini çok dikkatli ve özenle yaptıklarını söyledi. Bilal ASLAN bir milyon abonenin tesisat bakımını yaptıklarını gerekli yenilemeler için yaptırım uygulayacaklarını söyleyen ASLAN tesisatların çok önemli olduğunu gerekli bilgilendirmelerin yapılmasına rağmen kullanıcıların yeterli hassasiyeti göstermediklerini ifade etti.

Toplantı sonunda Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Şamil ONUR kendilerini kabul etmesi ve sıcak sohbeti nedeniyle Bilal ASLAN’a teşekkürlerini sundu.

Toplantıya Katılanlar:

Abdullah DİLTEMİZ, Ahmet Şamil ONUR, İrfan ASLAN, İbrahim SIRMA, Mehmet SARIOĞLU, Mustafa ASLAN, Onur KARADAĞ, Hakan ODABAŞI

Diğer Haberler