Genç MİAD Grubu Ümit BOYNER Kurumsal Ziyaretini Gerçekleştirdi

Genç MİAD Yürütme Kurulu, 13 Mart Perşembe Günü Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD eski Başkanı Ümit Boyner’i ziyaret etti.

Ümit Boyner; “TÜSİAD’da Sona Eren Görevimin Ardından Beni İlk Ziyaret Eden Genç MİAD Oldu”

Genç MİAD; Sivil toplum kuruluşları, konsolosluklar ve İşdünyasının önemli aktörlerine yapmış olduğu ziyaretlere, Ümit Boyner Kurumsal ziyareti ile bir yenisini ekledi. Boyner, sahip olduğu STK ve iş hayatı tecrübelerini Genç MİAD grubuyla paylaştı.

Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Murat Gönültaş, ziyaretin başlangıcında Genç MİAD’ın faaliyetleri hakkında bilgiler aktardıktan sonra, Ümit Boyner’e MİAD basılı yayınları ve Malatya’nın meşhur kayısısından ikram etti. Murat Gönültaş’ın ardından Genç MİAD Yürütme Kurulu üyeleri sırayla kendilerini tanıttılar.

Genç MİAD Yürütme Kurulu üyeleri kendilerini tanıttıktan sonra sözü MİAD Genel Sekreteri Hakan Odabaşı aldı. MİAD’ın misyon ve vizyonundan bahseden Odabaşı, MİAD’ın yerel temellerden beslenen, fakat ulusal çapta işlere imza atan bir Dernek olduğuna dikkat çekti.

Genç MİAD yürütme Kurulunun faaliyet ve projelerini dikkatle dinleyen Ümit Boyner, iş yoğunluğunun elverdiği ölçüde Genç MİAD projelerine seve seve destek verebileceğinin söyledi. Malatya’yı çok sevdiğini belirten Boyner, geçmiş senelerde Malatya’ya sık sık gittiğinin de ifade etti. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı iken en sevdiği şeyin Anadolu’yu gezmek olduğunu söyleyen ünlü iş kadını, bahar döneminde Malatya’nın eşsiz güzelliğine vurgu yaptı.

TÜSİAD’daki görevinde girişimcilik konusunda önemli çalışmalara imza atan Ümit Boyner, Genç MİAD’ın  “Girişimcilik ve İnovasyon” komitesinin olduğunu öğrenince bu komite hakkında bilgi almak istedi. Genç MİAD Girişimcilik ve İnovasyon komitesi başkanı Simay Dinç, komitenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

“Müşteriler Sadece Alışverişe Değil, Aynı Zamanda sosyalleşmeye Geliyor”

İş hayatı ve dolayısı ile Boyner Mağazalarından bahseden Ümit Boyner, birinci görevlerinin müşteriyi anlamak ve onlara uygun malları temin etmek olduğunu ifade etti. Mağazacılıktan vazgeçmeyeceklerini belirten Boyner Holding yönetim Kurulu Üyesi, müşterilerine sadece para harcayacakları bir mekan değil, onlara sosyalleşme ortamını sağladıklarının altını çizdi. Boyner;          13 milyon kayıtlı müşteriye sahip Boyner Holding’in 2001 krizinden çok etkilendiğini, fakat doğru stratejilerle 2003 yılında kara geçtiklerini Genç MİAD Üyeleriyle paylaştı.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığının sona ermesinin ardından, ilk defa bir sivil toplum kuruluşunun kendisini ziyaret ettiği belirten Ümit Boyner, bu vesileyle Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyelerine bir kez daha teşekkür etti.

Genç MİAD Kurumsal ziyareti, günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.

Diğer Haberler