MİAD Kadın Kolları TBMM’yi Ziyaret Etti

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu TBMM’deki Malatyalı vekilleri ziyaret etti.12 Ocak Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Malatyalı vekiller Kadın Kolları üyelerini makamlarında kabul ettiler.

Malatya’nın tek kadın vekili Öznur Çalık’ın özel ilgisi ile ağırlanan kadın Kolları üyeleri öğle yemeğinde de Çalık’ın misafiri oldular.

Malatya vekilleri, Ömer Faruk Öz, Mustafa Şahin, Veli Ağababa’yı ziyareteden Yürütme Kurulu bu ziyaretlerde projelerini ve çalışmalarını vekillerle paylaşma imkânı buldular. Ayrıca Malatyalı İstanbul vekili olan Mevlüt Arslanoğlu’nuda ziyaret eden Kadın Kolları heyeti diğer Malatya vekili Cemal Akın’ı İstanbul da olması, Mücahit Fındıklı’yı ise Genel kurul programları nedeniyle ziyaret edemedi.
Sağlık Bakanlığı müsteşar yardımcısı olarak atanan Nihat Tosun’u da makamında ziyaret eden Kadın Kolları heyetine, bu ziyaretinde Öznur Çalık’da eşlik etti.

Malatya’yı TBMM’de temsil eden vekillere hayırlı olsun dileklerimizi ileten Kadın Kolları heyeti aynı gün Ankara programını tamamladı

Diğer Haberler