MİAD Kadın Kolları Huzurevi Ziyareti

MİAD Kadın Kolları 03 Nisan Çarşamba Günü Bahçelievler Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti.

"Onların ne paraya ihtiyacı var ne de yardıma!"

Bizden Sadece sıcak bir gülümseme isteyen, bir sohbet ortamı arzulayan büyüklerimiz onlar.

Huzurevi sakinleri ile bir gün geçirmek hepimizin arzuladığı ama bir türlü fırsat yaratamadığı bir durumdur. Ama huzurevinde yaşamını sürdüren büyüklerimizin beklide hayatta tek arzuları Bir tebessüm biraz sohbet. MİAD Kadın Kolları 03 Nisan Çarşamba gününü Bahçelievler huzurevi sakinleri ile birlikte geçirdi.

Kadın kolları üyelerinin katılımıyla huzurevi sakinlerine sunulan ikramlar ve müzik eşliğinde mutlu, eğlenceli bir gün yaşandı.

Huzurevleri arası ses yarışması birincisi Aysel Teyze Şarkılar söyledi. Diğer tüm misafirlerde alkışlarla ona eşlik etti.
Huzur evi sakinleri ile sohbet eden MİAD Kadın Kolları Başkanı Kadriye Yüksel “Bugün burada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Sizleri tanımak çok güzeldi. Katkı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi. MİAD Kadın Kolları Başkan Yrd. Kadriye Gül Akıncı da pozitif enerjisi ile tüm huzur evi sakinlerine eğlenceli bir gün geçirmesine vesile oldu. Kadın kolları yürütme kurulu üyelerinin yanı sıra İstanbul Vali Yrd. Ali Kazgan’ın eşi Nadire Kazgan, esenler ilçe kaymakamı Nazım Madenoğlu’nun eşi ve İstanbul İl Sağlık Müdürü Ali İhsan Dokucu’nun eşi de ziyarete katıldılar. MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Üyeleri; Hülya Akdaş, Hatice Demezoğlu, Meral Nalbant ve Gazeteci Hatice Mutlu ziyarete katılanlar arasındaydı.

Sanatçı Mehmet Yakar’ın müziğiyle renk kattığı ziyaret; Şarkılar türküler ve sohbetler eşliğinde hafızalarda hoş bir anı ve yüzlerde bir tebessüm izi bırakarak tamamlandı.

Diğer Haberler