Kadın Kolları İftarı

MİAD Kadın Kolları, 2 Eylül 2010 Perşembe günü Holiday Inn otelde organize edilen iftar yemeğinde buluştu.

Bu sene ikinci buluşmasını yapan MİAD‘lı kadınlar; ramazan ayının getirdiği manevi huzur ortamında hem iftarlarını yapıp hem de bol bol sohbet etme imkanı buldular. MİAD’a üye, üye adayı kadınlar ve üye eşlerinden oluşan grup, bundan sonraki dönemde de daha sık buluşmak gerektiği konusunda hemfikir oldular.

MİAD Kadın Kolları yürütme kurulunun temelinin atıldığı gecede Kadriye Yüksel (MİAD YİK Üyesi Halit Yüksel’in eşi) ve MİAD üyesi Kadriye Akıncı konuşmalarında misafirlere “hoş geldiniz” dediler. Konuşmacılar artık bayanların da aktif olarak sosyal hayatın içinde olması gerektiğine değinerek, birlikte güzel faaliyetler gerçekleştirilebileceğini vurguladılar. Bundan sonraki MİAD organizasyonlarında da bayanları görmek istediklerini dile getirdiler.

Yemeğin ardından misafirlerden görüş ve fikirleri istendi. Büşra Yıldırım’ın çocuk esirgeme kurumunu ziyaret etme fikri tüm misafirce beğenilerek, bu konuda neler yapılması gerektiği tartışıldı. MİAD Kadın Kolları Komisyon Sekreteri Nazan Boyan tüm istek ve önerileri Yürütme Kurulu gündemine getirmek üzere not aldı.

Yapılan organizasyondan memnun kaldıklarını belirten misafirler, kadın kollarının daha aktif olmasını ve daha sık buluşmak istediklerini belirterek geceyi sonlandırdılar.

Diğer Haberler