Kadın Kolları Günseli Özen Ocakoğlu Ziyareti

MİAD Kadın kolları 10 Şubat 2011 Perşembe günü Rota Yayınları Genel Yayın Yönetmeni ve Gazeteci Günseli Özen Ocakoğlu’nu ofisinde ziyaret etti.

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye YÜKSEL kurumsal ziyaretler çerçevesinde kamuoyunda kanaat önderi isimleri ziyaret ettiklerini, bunlardan birinde de Günsel Özen Ocakoğlu’nu ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Yüksel konuşmasının devamında MİAD Kadın Kollarının başlangıcı ve amaçları hakkında bilgiler verdi. MİAD’aüye işadamlarının sürekli yapılan toplantılarla aralarındaki bağı kuvvetlendirdiklerini ve hayırlı işlere imza attıklarını, Kadın Kolları olarak da bu amacı benimsediklerini dile getirdi. MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı: “Bu yıl MİAD Kadın Kolları olarak toplantılarımızdan elde edilen gelirle, MİAD ve Malatya Valiliği’nin ortak projesi olan Malatya Eğitim Bursu Projesine destek veriyoruz. 10 adet Malatyalı Üniversite öğrencisi kızımıza burs veriyoruz. Eğitime destek olmak çok önemli ve hayırlı bir iş, biz de elimizden geldiğince kadınlarımız ile birlikte bu hayrı paylaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Daha sonra söz alan Günseli Özen Ocakoğlu “yapılan her projenin mutlaka sonucu olmalıdır. Burs projeniz de sonucu olan hayırlı bir iş” diyerek burs konusundaki memnuniyetini dile getirdi. Kendisinin de Kardelen projesinde yer aldığını ve proje kapsamında mentorluk yaptığını belirten Ocakoğlu, daha sonra MİAD Kadın Kolları’nın yapabileceği faaliyetler konusunda fikirlerini yürütme kurulu üyeleri ile paylaştı. Ayrıca; Malatya’nın kültürünü korumak gerektiğine çok önem veren OCAKOĞLU, toplantı ve buluşmalarda örf ve geleneklerimizin sunulması gerektiğine dikkat çekti.

Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel, Başkan Yardımcısı K. Gül Akıncı, Yürütme Kurulu üyesi Meral Nalbant ve Durcan Altan, Günseli Özen Ocakoğlu ile keyifli sohbet eşliğinde fikir alış verişi yaptılar ve ardından toplu çekilen fotoğraf ile ziyareti tamamladılar.

Diğer Haberler

Markalarımız