MİAD Yürütme Kurulları İftarı Gerçekleştirildi

MİAD Yürütme Kurulları İftarı 18 Temmuz Perşembe Akşamı Holiday INN Airport Otel'de Gerçekleştirildi

MİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Kurulu, Başkanlık Koordinasyon Kurulu, Genç MİAD ve Kadın Kolları Yürütme Kurulu üyeleri ve ailelerine özel düzenlenen iftar yemeğinde katılımcılar ramazan sofrasının güzelliklerini paylaştı.
  
MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel’in ev sahipliğinde; Kadın Kolları Yürütme Kurulu tarafından organize edilen iftar yemeği 18 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirildi.
 
İftar Yemeğinin ardından kısa bir açılış konuşmasını yapan Kadriye Yüksel, katılım gösteren tüm kurullara teşekkür etti. Yüksel’in ardından konuşmasını yapan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş ise, kurul üyelerinin aileleriyle katılım göstermesinden dolayı çok memnun olduğunu ifade etti. MİAD ailesinin devamının sadece üye ilişkileriyle değil,  ailelerin kaynaşmasıyla sağlanacağını söyleyen Akdaş, yeni dönemde gençlerden ve kadın girişimci kurulundan beklentilerinin çok olduğunu ve onlara desteklerinin süreceğini belirtti. Akdaş ayrıca MİAD’ın geleceğine ışık tutacak bir projenin çalışmalarına yoğun şekilde devam edildiğinin müjdesini verdi.
 
İftar programının sona ermesinin ardından misafirler ilerleyen saatlere kadar sohbet etme imkanı buldular.
 

Diğer Haberler

Markalarımız