MİAD - Numan Kurtulmuş İftar Yemeği

Has Parti Genel Başkanı Sayın Numan Kurtulmuş'un Katılım Gösterdiği MİAD İftarı 06 Ağustos 2012 Pazartesi Günü Gerçekleştirildi.

Akan Gümrükleme'nin ev sahipliğinde gerçekleşen ve Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un katılımıyla düzenlenen MİAD iftarı, 100'ün üzerindeki üzerinde misafir topluluğu ile, Bağcılar Holiday INN otelde yapıldı.
 
Açılan iftarın ardından açılış konuşmasını yapan MİAD yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş, katılımlarından dolayı Has Parti Genel Başkanına teşekkür etti. Böylesine manevi ortamda Malatyalıların bir araya gelmesine ve yaptığı ev sahipliği ile bu buluşmaya vesile olan Akan Gümrükleme'ye de teşekkürlerini ileten Akdaş, sözü Numan Kurtulmuş'a verdi.
 
Sözlerine yardımın önemini vurgulayarak başlayan Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Dünyanın pek çok ülkesinde açlıkla boğuşan insanların unutulmaması gerektiğinin altını çizdi. O insanları belirli günlerde, ya da sadece felaketler yaşandığında hatırlanmaması gerektiğini savunan Kurtulmuş, Malatyalılar ile tekrar bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
İftar yemeğinin sonunda katılımlarından dolayı Numan Kurtulmuşa plaketi verildi. Plaketi; İftara ev sahipliği yapan Akan Gümrükleme adına Bülent Arıkan Takdim etti.

Diğer Haberler