MİAD Kadın Kolları Sevgi Evleri Ziyareti

MİAD Kadın Kolları Grubu, 27 Şubat Perşembe Günü Malatya’da bulunan MİAD Sevgi Evleri, Konukevi ve bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret Etti.

Malatya Sevgi Evlerinde kalan kimsesiz çocukların “sevgi anneleri” olan MİAD Kadın kolları grubu, bu sene de çocukları unutmadı ve bir ziyaret gerçekleştirdi. Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Eraslan’ın verdiği kahvaltıyla başlayan Malatya ziyareti, Bir Damla Yardımlaşma Derneğine yapılan ziyaret ile devam etti. Bu ziyaretin ardından Malatya Valisi Vasip Şahin’in eşi Şeyma Şahin, Kadın Kolları Grubunu evinde ağırladı.

Şeyma Şahin’le yapılan güleryüzlü ev sahipliği ve sıcak bir sohbetin ardından MİAD Sevgi Evlerine geçildi. Burada kalan çocuklarla sohbet eden ve varsa taleplerini dinleyen Kadın Kolları, çocukların yanlız olmadıklarını kendilerine hissettirdiler. Şeyma Şahin, Kadın Kolları grubuna Sevgi Evleri ziyareti süresince eşlik etti. Çocuklarla geçirilen güzel dakikaların ardından, Pilot evlerine kısa bir ziyarette bulunuldu.

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulunu Malatya ziyaretinde yalnız bırakmayan Şeyman Şahin, akşam yemeğinin de ev sahipliğini yaptı. Organize edilen yemeğin ardından MİAD Kadın Kolları Malatya gezisi tamamlanmış oldu.

 

Diğer Haberler