MİAD "İki Nesil Bir Arada" Abant Gezisi

MİAD "İki Nesil Bir Arada" Abant Gezisi 26-28 Nisan 2013 Tarihleri Arasında Gerçekleştirildi

Doğduğu  topraklara uzak  olsada, oranın özlemini duyan , memleketinin insanını ayrı seven, gurbette dayanışma ile Malatyalılık gururunu yaşayan Malatyalı İş Adamları, MİAD’ın düzenlediği  organizasyonla hemşehrileriyle birlikte tatil keyfini yaşadı.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yatırımları ile istihdam sağlayan Malatyalı işadamlarımız, kazançlarıyla birçok hayır işine vesile oluyorlar. Okullar, sağlık ocakları ve sosyal projelerle şehrine olan vefasını  gösteriyorlar. MİAD ise hem işadamlarımızın birlikteliğini ve dayanışmasını teşvik ediyor hem de sosyal projelerle şehrimize ve insanımıza değer üretiyor.

Birliktelik ve dostluk kapılarını ardına kadar açan bir buluşma;  MİAD‘ın organizasyonu ile Abant’da gerçekleştirildi. MİAD’ın bugünü ile gelecek dönemlerine ışık tutacak iki nesli buluşturmak amacıyla düzenlenen "İki Nesil Bir Arada"   Abant gezisi  26-28  Nisan tarihlerinde düzenlendi.Yirmiden fazla ailenin eşleri ve çocukları ile katıldığı gezi,  MİAD üyelerinin yeni dostluklar geliştirmesine vesile oldu.

Marka kimliğinin ön plana çıkması ile birçok büyük firmaya danışmanlık yapan MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr.İlhan Erdoğan tarafından, gezi  katılımcılarına “İki Nesil Bir Arada” konseptine yönelik bir seminer ve sohbet toplantısı gerçekleştirildi. İlhan Erdoğan’dan sonra söz alan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş geziye aileleri ile katılan tüm üyelere ve ailelerine teşekkürlerini sunarak bu tarz gezilerin hem dostluklara hem de yeni iş ilişkilerine vesile olabileceğini ifade etti.Ayrıca MİAD üyesi değerli iş adamı A. Kadir Eriş bazı anılarını katılımcılarla paylaştı.

Abant’ın temiz havası ve muhteşem manzarası ile huzur bulan katılımcılar ailelerin tanışıp samimiyetlerini geliştirmeleriyle neşeli vakitler geçirdiler.

<strong>Katılımcılar (Gezi Aile Katılımlı Olmuştur)</strong>

Yunus Akdaş , A. Kadir Eriş, Ahmet Demezoğlu, Ahmet Turan Koçer, Burhan Polat, Fuat Kaplan, Hakan Odabaşı, Hüseyin Oflaz, İlhan Erdoğan, Kadriye Gül Akıncı, Kadriye Yüksel, Mehmet Koçdağ, Mehmet Yılmaz, Mehmet Zeki Baykal, Nevzat Elmalı, Orhan Eriman, Ömer Özpehlivan, Sabahattin Gökay, Selahattin Arıkan, Semra Ekşi.

 

Diğer Haberler