Kadın Kolları Günübirlik İstanbul Gezisi

MİAD Kadın Kolları Günübirlik Gezisi 13 Aralık 2011 Salı Günü Gerçekleştirildi

MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulunun organize ettiği günübirlik İstanbul gezisi 13 Aralık Salı günü gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve değerli hemşehrimiz Tülin Ersöz’ün ev sahipliğiyle gerçekleşen geziye katılım yoğun oldu.
 
İstanbul turunun ilk adresi, yerli ve yabancı turistlerinde ilgisini çeken Miniatürk oldu. Kısa sürede zevkli bir Türkiye turu atmak isteyenler için de ideal bir mekân olan Miniatürk’ten sonra ikinci durak ise Yerebatan Sarnıcı oldu. İstanbul gezi programlarının ayrılmaz bir parçası olan bu gizemli mekândan sonraki durak ise Panorama 1453 Tarihi Müzesiydi. Burada İstanbul’un Fethine canlı tanıklık etme fırsatı yakalayan katılımcılar buradan Malta Köşküne geçti. Burada ki öğle yemeği ikramından sonra gezi programı sona erdi.
 
Gerçekleşen bu gezi MİAD Kadın Kolları Üyeleri arasındaki dostluk ilişkisinin sağlamlaşmasına vesile oldu. MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel, geziye ev sahipliğini yapan Tülin Ersöz’e katkılarından dolayı Kadın kolları adına teşekkürlerini iletti.
 

Diğer Haberler