GENÇ MİAD YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ ALİ AĞAOĞLU’NA KURUMSAL ZİYARETTE BULUNDU

Ali Ağaoğlu “2012 yılında katıldığım MİAD Aylık toplantısında, hiç görmediğim kadar girişimciyi bir arada gördüm”

Genç MİAD Yürütme Kurulu, 17 Şubat  Çarşamba Günü Ağaoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretin başlangıcında Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Murat Gönültaş, Derneğin devam eden ve planlanan faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Gönültaş’ın ardından ziyarete katılan Genç MİAD Yürütme Kurulu üyeleri kendilerini tanıttılar.

Genç MİAD Grubunu samimi bir şekilde karşılayan Ali Ağaoğlu, Malatya ve Malatyalılara aşina olduğunu söyledi. Memleketi Trabzon’dan daha çok Malatyalıları tanıdığını belirten Ağaoğlu; “10 tane Trabzon’lu tanıyorsam 20 tane Malatyalı dostum olduğunu söyleyebilirim” diyerek bu aşinalığın temeline vurgu yaptı. Malatyalıları tanıdığı gibi MİAD ve faaliyetlerinde haberdar olduğu sözlerine ekleyen başarılı İşadamı, 2012 yılında iştirak ettiği MİAD Aylık toplantısı hakkında; “Bu kadar çok girişimciyi bir arada görmemiştim” diyerek hayran kaldığını ifade etti. Gerçekleştirdiği bir Malatya ziyaretinden de söz eden Ağaoğlu, gelişmişlik ve huzur anlamında Malatya’nın öncü bir şehir olduğunu da Genç MİAD grubu ile paylaştı.

İş hayatındaki temel düsturlarının ürünlerine sahip çıkmak olduğunu söyleyen Ağaoğlu; “Hata yapmak insana mahsutur ve hata yapmıyoruz diyemeyiz. Önemli olan o hatayı gidermektir. Biz satış sonrasında, irili ufaklı yaşanabilecek tüm probemlerde müşterimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz” diyerek her aşamada gösterdikleri hassasiyeti dile getirdi.

Görüşmeye, Ali Ağaoğlu’nun yanı sıra; Ağaoğlu CEO’su Önder Halis Demir, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvali ve Genel Müdür Yardımcısı Barlas Yurtsever’de katıldılar. Genç MİAD Kurumsal ziyareti, Ağaoğlu’na takdim edilen Malatya Kayısısı ve günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.

 

Diğer Haberler