Genç MİAD TİKAD Kurumsal Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu, 1 Temmuz 2009 Çarşamba Günü TİKAD Başkanı Nilüfer Bulut’u Ziyaret Etti

Malatyalı İşadamları Derneği Genç MİAD Grubu kurumsal ziyaretler çerçevesinde Türkiye İşkadınları Derneği (TİKAD) Başkanı Nilüfer BULUT ‘u ziyaret etti. 01 Temmuz 2009 Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette son ekonomik gelişmeler ve gençlerin iş dünyasında karşılaştıkları sorunlar değerlendirildi.

Türkiye İşkadınları Derneğinin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve Genç MİAD çalışmaları hakkında bilgiler vermek amacıyla düzenlenen ziyarette Genç TİKAD Grubu ile neler yapılabileceği konusu da gündeme geldi. Görüşmede yapılabilecek ortak projeler hakkında komisyon çalışması yapılması kararlaştırıldı. Aynı zamanda Malatyalı bir işkadını olarak ekonomik gündemi ve yakın geleceği değerlendiren Nilüfer BULUT gençlere daha fazla imkanlar tanınması ve enerjilerinden yararlanılması gerektiğini vurguladı. Genç TİKAD Grubunun bu yönde Üniversitelerdeki gençlerle bir staj çalışması yaptığını söyleyen BULUT Gençlerin iş dünyasında ve sivil toplumda daha aktif olması gerektiğini belirtti.

Genç MİAD Yürütme Kurulu adına Sosyal İşler Komisyonu Üyesi İrfan ASLAN nazik ev sahipliği için Nilüfer BULUT’a teşekkürlerini sundu

Diğer Haberler

Markalarımız