Genç MİAD Palandöken Kış Gezisi

Genç MİAD Erzurum – Palandöken Gezisi 19-21 Şubat Tarihleri Arasında Yapıldı

Genç MİAD Grubu yeni dönemde gezilerine Erzurum-Palandöken gezisi ile başladı. Genç MİAD Sosyal İşler Komisyonunun organize ettiği gezi, Türkiye’nin en iyi kayak tesislerinden biri olan Palandöken'e yapıldı. Gezi katılımcıları kayak yapmanın keyfi ile yoğun iş temposundan 3 günlüğüne uzaklaştı.

19-21 Şubat tarihleri arasında Erzurum-Palandöken Dedeman Otel’de gerçekleştirilen gezi, Genç İşadamlarımızın yeni dostluklar edinmesine ve ilişkilerini geliştirmesine de vesile oldu.

Gezi katılımcıları İstanbul ve Malatya’dan gelmek üzere iki grup halinde 19 Şubat Cuma öğleden önce otele ulaştılar. 2500 metre yüksekliğinde,Türkiye’nin en çok kayak sporcusu yetiştiren tesisleri olan Palandöken dağı, pisti ve doğal güzellikleri ile katılımcıları kendine hayran bıraktı. Günün tatlı yorgunluğunu 5 çayı ile atan gezi katılımcıları akşam yemeğinden sonra gruplar halinde sosyal etkinliklere katıldılar.

 Gezinin ikinci gününde sabah kahvaltısından öğle yemeğine kadar olan süreyi fırsat bilen katılımcıların çoğu kayak yapmayı tercih ederken, otelin lobisinde dinlenmeyi tercih edenler de oldu. Öğleden sonra gondol ile zirveye çıkılırken, hem ilk gün görülmeyen pistlere gidilmiş olundu hem de zirvede bulunan kafede şöminenin ve manzaranın eşliğinde bir araya gelindi.

Katılımcılar gezinin son gününü de kayak yaparak geçirdikten sonra dönüş hazırlıklarına başladılar. Erken dönecek olan bir grup dönüş yoluna çıkarken, diğer grup ise hem Erzurum şehir merkezini gezme, hem de meşhur cağ kebabını tatma fırsatı buldular. Yapılan 3 günlük tatilin keyfi yüzlerde okunurken, katılımcılar bir sonraki gezide bir araya gelmek için sözleşerek otelden ayrıldılar.

Diğer Haberler