Genç MİAD Ömer Bolat Kurumsal Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu, Albayrak Genel Koordinatörü Dr. Ömer Bolat'ı 15 Mart 2010 Pazartesi Günü Ziyaret Etti

Albayrak Grubu Genel Koordinatörü Dr. Ömer Bolat “Hayatınızın Her Döneminde Fikir ve Dava İnsanı Olmaya Gayret Edin ve Bunun Hazzını Yaşayın!”

Genç MİAD Yürütme Kurulu Dış İlişkiler Komisyonu yeni dönem ilk kurumsal ziyaretini gerçekleştirdi. Albayrak Grubu Genel Koordinatörü Dr. Ömer Bolat, Dış İlişkiler Komisyonu Heyetini 15 Mart 2010 Pazartesi günü Albayrak Grubu binasında kabul etti.

Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkan Vekili Abdullah DİLTEMİZ Genç MİAD hakkında tanıtıcı bilgiler verdikten sonra, MİAD Genel Sekreter Yardımcısı Hakan ODABAŞI Derneğin yapmış olduğu faaliyetler ve gündeminde olan projeler hakkında detaylı bilgiler sundu.

MÜSİAD eski Yönetim Kurulu Başkanı olan Dr. Ömer Bolat MİAD hakkında verilen bilgileri ilgiyle dinlerken, uzun yıllara dayanan STK deneyimlerini Genç MİAD üyeleriyle paylaştı. MÜSİAD Başkanı iken dernek olarak ağabeylik fonksiyonu üstlendiklerini dile getiren Bolat; “Genç MÜSİAD ve MÜSİAD Akademi’nin diğer dernekler tarafından yapı olarak örnek alınması ve başarı ile uygulanması ağabeylik fonksiyonumuzu yerine getirdiğimizin göstergesidir” dedi.

Genç MİAD Yürütme Kurulunun yüklendiği misyonu takdirle karşılayan BOLAT, genç işadamlarına 35 yaşına kadar çalışma performanslarını ve girişimcilik ruhlarını maksimum seviyede tutmaları konusunda telkinde bulundu. Herşeyin bilinemeyeceğini ve bu nedenle açık fikirli bir şekilde bilgi meclislerinde bulunmanın önemine vurgu yapan BOLAT “28 yıldır iş hayatı, vakıf ve hayır kurumlarının içerisinde bulundum. Zaman zaman yorucu olsa da sizde elinizden geldiği sürece toplantılar, seminerler, organizasyonlardan geri kalmayın ve bir fikrin, bir davanın insanı olmanın hazzını yaşayın” diyerek konuşmasını noktaladı.

Sohbetin sonrasında Dr. Ömer BOLAT’a Malatya’nın Meşhur Kayısısı ikram edildi. BOLAT Yeni çıkan “Liderlik Gönül İşidir” kitabını katılımcılara hediye etti.

Ziyarete Katılanlar:

Abdullah DİLTEMİZ Genç MİAD Yür. Kur. Başkan Vek.

Enes PERÇİN Genç MİAD Yürütme Kur. Başk. Yard.

Ali Yıldırım Genç MİAD Yürütme Kur. Üyesi

Burhan Mehmet AKINCI Genç MİAD Yürütme Kur. Üyesi

Hakan ODABAŞI MİAD Genel Sekreter Yrd.

Yılmaz DEMİRHAN Genç MİAD Kurul Sorumlusu

Diğer Haberler