Genç MİAD İzmir - Kartepe Gezisi

Genç MİAD Yürütme Kurulu Sosyal İşler Komisyonunun tertip ettiği kış gezisi 07-09 Ocak 2011 tarihleri arasında Kartepe Green Park Otel’de gerçekleştirildi.

Gezi katılımcıları İstanbul ve Malatya’dan gelmek üzere iki grup halinde 07 Ocak Cuma öğleden sonra kendi imkânlarıyla otele ulaştılar. Uygun hava ve kar kalitesini fırsat bilen katılımcılar, dinlenmeye geçmeden Cuma günü akşamına kadar pistin keyfini kayarak çıkardılar. Topluca yenen akşam yemeğinin ardından gruplar halinde otelin oyun salonu, havuz ve hamamında vakit geçirildi.Gece yarısına doğru katılımcılar apart evlerine geçerek sohbetlerine burada devam ettiler.

Gezinin ikinci gününde sabah kahvaltısından öğle yemeğine kadar olan süreyi kayak yaparak geçiren misafirler, hem ilk gün görmedikleri pistleri denediler hem de zirvede bulunan kafede sapanca gölünün manzarasında sıcak kahvelerini yudumladılar. İkinci gün kayak yapmayı tercih etmeyenler otelin içerisindeki sosyal imkânlardan faydalandırlar.Akşam yemeğinin sürprizi ise canlı müzik eşliğinde fasıl ziyafetiydi. Akşam yemeğiyle birlikte başlayan ve geç saatlere kadar devam eden fasıl keyfi ; katılımcıların hep birlikte şarkılara eşlik etmesiyle sürdü.

Genç MİAD grubu kayak yaparak geçirdiği iki günün ardından son günü daha ziyade dinlenerek geçirdiler. Dönüş hazırlıklarını tamamlayan misafirler gruplar halinde İstanbul ve Malatya’ya döndüler. Her sene geleneksel olarak düzenlenen Genç MİAD kayak gezisi bu sene de katılımcıların memnuniyeti ile bir sonraki sene görüşme temennileri ile son buldu.

Diğer Haberler