Genç MİAD ITO Kurumsal Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş’ı 12 Mayıs 2009 Salı Günü Makamında Ziyaret

MİAD üyesi yeni nesil işadamlarının bir araya geldiği Genç MİAD Grubu Yürütme Kurulu İTO Başkanı Murat YALÇINTAŞ’ı ziyaret etti.  Genel Kurul ile yeniden İTO Başkanlığa seçilen Murat YALÇINTAŞ’ı tebrik etmek amacıyla düzenlenen ziyarette Genç MİAD İTO işbirliği ile yapılabilecek projelerde konuşuldu.

Murat YALÇINTAŞ’ın İTO’da yeniden başkan seçilmesinden memnuniyet duyduklarını belirten Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Şamil ONUR yeni dönemde İTO ile projeler geliştirmek iş birliği yapmak istediklerini ve YALÇINTAŞ’ın desteğinin kendilerine güven verdiğini ifade etti. Genç MİAD Yürütme Kurulu Eğitim Komisyonu Başkanı Timur TİMURKAAN’ın sunumuyla İTO Başkanı YALÇINTAŞ’a Genç MİAD’ın projeleri iletildi. Sunumu ilgi ile takip eden YALÇINTAŞ TOBB ile yürüttükleri Genç Girişimciler projesinde Genç MİAD grubundan da isimlerin olabileceğini Genç MİAD’dan gelecek isimleri listelerine ekleyeceklerini ve projeye dahil edeceklerini ifade etti. “Projelerinizi Genç Girişimciler Grubunda hayata geçirebilirsiniz. Her zaman yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.” dedi.

Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Şamil ONUR Başkan YALÇINTAŞ’a Malatya’nın meşhur kayısısını ikram etti ve teşekkürlerini sundu.

Toplantıya Katılanlar:

Ahmet Şamil ONUR, Onur KARADAĞ, Timur TİMURKAAN, Serkan ILICAK, İrfan ASLAN, Abdullah DİLTEMİZ, Hakan ODABAŞI

Diğer Haberler