GENÇ MİAD “İŞ GELİŞTİRME VE TANIŞMA” TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Genç MİAD Yürütme Kurulu organizasyonu ile, 17 Mart Cumartesi Günü Retaj Royale İstanbul Otel’de tertip edilen “İş Geliştirme ve Tanışma Toplantısı” organizasyonuna yüze yakın genç iş insanı ve girişimci iştirak etti.

Kahvaltılı olarak gerçekleştirilen toplantıda; B2B (ikili iş görüşmeleri) ve tanışma masaları vasıtasıyla, genç iş insanları birbirlerini tanıma ve kartvizit alışverişi yapma imkanı buldular.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkan Vekili Simay DİNÇ, Genç MİAD Faaliyetleri ve program akışı hakkında misafirleri bilgilendirdi. Dinç’in ardından, MİAD’ın sosyal sorumluluk projeleri olan Konukevi ve Sevgi Evleri video gösterimleri yapıldı.

Simay Dinç’in Ardından konuşmalarını yapmak üzere, Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Murat Gönültaş kürsüye davet edildi. Üyeler arası, iş ilişkileri ve sosyal birlikteliklerin önemine vurgu yapan Gönültaş, bu çerçevede çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini belirtti. “İş Geliştirme ve Tanışma Toplantısı” organizasyonunun tüm süreçlerinde Yürütme Kurulu Üyelerinin büyük emek verdiğini söyleyen Gönültaş, kurul üyelerine tek tek teşekkür ederek sahneye davet etti. Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyeleri sahnede kendilerilerini tanıttıktan sonra, günün anısına toplu fotoğraf çekildi

Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyelerinin takdiminin ardından, selamlama konuşmalarını yapmak üzere MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş kürsüye davet edildi. Gençleri yalnız bırakmamak, ve onların heyecanına ortak olmak için toplantıya büyük bir keyifle iştirak ettiğini ifade eden Akdaş, genç girişimcilerin teknolojiyi yakinen takip etmelerine, bu alanda sadece tüketici olmaktan sıyrılıp yatırıma dönük çalışmalara da kafa yormaları gerektiğini aktardı. Başkan ayrıca gençlerin katma değeri daha yüksek işler yapabilmesi için güç birliği konusunda çekimser olmamaları gerektiğinin altını çizdi. Akdaş; “Birbirinizi yakından tanımak, sosyal ve iktisadi anlamda destek olmanız için işbirliğinden kaçınmayın. Genç MİAD Yürütme Kurulu’nun organize ettiği bu toplantı, bahsettiğim tanışıklıkların başlamasına ve müspet anlamda ilerlemesine vesile olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Yunus Akdaş’ın konuşmasının ardından ikili görüşmelere geçildi. İkili görüşmelerin moderasyonu MİAD Genel Sekreteri Hakan Odabaşı tarafından gerçekleştirildi.

MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aslanoğlu ve MİAD Kadın Kolları Yürütme Kurulu Başkanı Selin Yurdakul, genç girişimcileri yalnız bırakmayarak toplantıya katılım gösterdiler. Geçmiş Dönem Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyeliği yapan Erdem Aslanoğlu, kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Diğer Haberler