Genç MİAD Hayat Vakfı Kurumsal Ziyareti

Genç MİAD Yürütme Kurulu Dış İlişkiler Komisyonunun organize ettiği kurumsal ziyaretler devam ediyor. Genç MİAD Yürütme Kurul Üyeleri, Hayat Vakfı Yönetim Kurulu tarafından 8 Temmuz Perşembe akşamı Vakıf binasında ağırlandı.

Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı M. Onur KARADAĞ’IN, Genç MİAD faaliyetleri hakkında yaptığı konuşmanın ardından Hayat Vakfı Başkanı Ahmet ÖZDEMİR katılımcılara Vakıf faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. İki farklı kurum olmasına rağmen, insana yatırım konusunda MİAD ve Hayat Vakfı’nın yaptığı çalışmalardan bahsedilmesi, iki kurumu ortak paydada buluşturan etken oldu

Hayat Vakfı’nın faaliyetlerinden; “Çocuklar Sokakta Solmasın” sosyal sorumluluk projesi ve burs çalışmalarına karşılık, MİAD’ın kimsesiz çocuklar için Malatya’da yaptırdığı “Sevgi Evleri” ile çalışmaları devam eden burs çalışmaları, bu kurumsal ziyaretin bir sohbet havasından çok ortak akıl ile ne yapabiliriz hassasiyetinin paylaşıldığı bir toplantıya dönüştü. Farklı yetenek, kurum ve imkânlara sahip kişilerle buluşup, tamamlayıcı nitelikte işler çıkarmayı hedef edinen Genç MİAD, başlangıç mahiyetindeki bu buluşmanın devam etmesi ve gelişmesi için Hayat Vakfı Yönetim Kurulunu MİAD Dernek Merkezine davet ettiler

Toplantı Sonunda Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ÖZDEMİR’e Malatya kayısısı hediye edildi. Ahmet ÖZDEMİR ise günün anısına cam vazo takdim etti.

Toplantıya Katılanlar:

Ahmet ÖZDEMİR  (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı) , M.Onur KARADAĞ (Genç  MİAD Yürütme Kurulu Başkanı), Ali YILDIRIM (Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi), Akif KAYGUSUZ  (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Burhan Mehmet AKINCI (Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi), Burak BAYRAK (MİAD Üyesi), Enes KARABULUT  (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Esra EKİZ (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Fatih ŞENGÖZ (Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi) , Hasan SELÇUK (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Mustafa NİMETOĞLU (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Nurgül ELBAŞI (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Ömer Faruk KARABULUT (Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi), Sait ÖZSOY (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Yahyahan GÜNEY (Hayat Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi), Yılmaz DEMİRHAN (Genç MİAD Kurul Sorumlusu)

Diğer Haberler