Genç MİAD Boğaz Turu

Genç MİAD Grubunun Gelenekselleşen Boğaz Turu Organizasyonu 15 Haziran Pazartesi Günü Gerçekleştirildi

Malatyalı İşadamları Derneği Genç MİAD Grubu boğaz turu ile yaza merhaba dedi. Genç MİAD Grubunun gelenekselleşen Boğaz turu organizasyonu 15 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirildi. Genç MİAD Yürütme Kurulunun organize ettiği geziye Genç MİAD grubu üyeleri ve misafirler katıldı.

Canlı müzik eşliğinde yöresel türkülerin söylendiği, halayların çekilip oyunların oynandığı akşamda katılımcılar hem söyledi hem birlikte eğlendi. Boğaza yakışır balık menüsü ile katılanların damak tadına da hitap eden boğaz turunda katılımcılar samimi bir ortamda neşeli vakit geçirdiler. Boğaz turu gezisi için kiralanan yat ile Rumeli hisarı sahilinden yola çıkan Genç MİAD Grubu gece saatlerine kadar süren gezide yazın ilk günlerinin güzelliğini dostluk ortamında paylaştılar.

Geziye Katılanlar:

Abdullah DİLTEMİZ, Ahmet Şamil ONUR, Enes PERÇİN, Hasan Hüseyin ŞENER, Hüseyin Türkan, İbrahim SIRMA, İrfan ASLAN, Kenan BOZKUŞ, Mehmet BOZKUŞ, Mehmet SARIOĞLU, Onur KARADAĞ, Ramazan ATAY, Serkan ILICAK, Yavuz ATAY, Hakan ODABAŞI, Sedat AY ve diğer misafirler

Diğer Haberler

Markalarımız