MİAD Yönetim Kurulu İSO Ziyareti

MİAD Yönetim Kurulu 15 Nisan 2009 Çarşamba Günü İstanbul Sanayi Odasını (İSO) Ziyaret Etti

Malatyalı İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet İstanbul Sanayi Odası Başkanı Tanıl KÜÇÜK ve Başkan Yardımcıları Fikret TANRIVERDİ ve Nuri TUNA’yı ziyaret etti. 15 Nisan 2009 Çarşamba günü yapılan ziyaret İSO merkezinde gerçekleşti.

İSO seçimleri sonrası yeni yönetimin seçilmesi ile Sanayi Odasını ziyarete giden MİAD Yönetim Kurulu tekrar seçilen Başkan Tanıl KÜÇÜK’e tebriklerini iletti. Aynı zamanda MİAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Fikret TANRIVERDİ’yi de İSO Başkan Yardımcısı olması dolayısı ile tebrik eden MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ, yine Malatyalı olan Nuri TUNA’nın da İSO Başkan Yardımcısı olmasından gurur duyduklarını ifade etti. AKDAŞ yeni Yönetim Kurulunun İSO için hayırlı olmasını dilediklerini Tanıl KÜÇÜK’ün Yönetim Kurulu ile sanayicilerimiz için başarılı hizmetlerinin devam edeceğine inandığını belirtti. Ziyaretleri dolayısı ile MİAD heyetine teşekkürlerini sunan Tanıl KÜÇÜK kobilerin ve büyük sanayicilerin ihtiyaçları için çalıştıklarını ekonomik sıkıntıların özellikle son dönemde çok hissedilir olduğunu dile getirdi.

Toplantıya Katılanlar:

MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ, MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin TÜRKAN, MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Nurettin YAŞAR, MİAD üyesi Nüvit KARAGÖZLÜ, MİAD Genel Sekreteri Ahmet Turan KOÇER, MİAD Genel Sekreter Yrd. Hakan ODABAŞI

Diğer Haberler