MİAD KADIN KOLLARI 4. YÖRESEL EV YEMEKLERİ YARIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malatyalı İşadamları Derneği Kadın Kolları Yürütme Kurulunun Organize ettiği ve geleneksel hale gelen “Malatya Yöresel Ev Yemekleri Yarışmasının dördüncüsü 21 Nisan Perşembe günü İstanbul Beykoz Sabancı Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

MİAD Genel Sekreteri Hakan ODABAŞI’ ın açılış konuşmasının ardından organizasyonuna konuk olan Beykoz Kaymakamı Ahmet TATIRCI’ konuşma yaptı Birbirinden lezzetli ve özenle hazırlanmış 14 yemeğin yarıştığı organizasyona 130’ un üzerinde misafir katıldı. Yönetim Kurulu Üyesi Kadriye YÜKSEL’ in katılan misafirlere teşekkür etti.

Jürinin oylaması sonucunda 14 çeşit yemeğin yarıştığı organizasyonda Sevgi ERARSLAN, Yeşilyurt Kiraz yaprak sarması ile birinci oldu. Yemek yarışmasına jüri üyesi olarak katılan Şaban TAÇYILDIZ ve Günseli OCAKOĞLU konuşmasının ardından Yarışmanın birincisi Sevgi ERARSLAN’ a plaket takdimini Şaban TAÇYILDIZ ve Adnan BAŞDEMİR tarafından yapıldı. Kadın Kolları Başkanı Durcan ALTAN’ ın Kadriye YÜKSEL’ e teşekkür için plaket ve çiçek takdim etmesini ardından çekilen toplu fotoğraf ile yarışma sona erdi.

 

Diğer Haberler