MİAD 9. Olağan Genel Kurulu

Malatyalı İşadamları Derneği 9. Olağan Genel Kurulu 24 Ekim 2009 Cumartesi günü İstanbul’da MİAD dernek merkezinde yapıldı. MİAD genel kurulunda tek aday olarak Yönetim listesini sunan Yunus AKDAŞ tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığına seçildi.

MİAD Genel Kurulu eski Eminönü Belediye Başkanı Nevzat ER’in Divan Kurulu Başkanı olarak seçilmesi ile başladı. Genç MİAD Üyeleri İrfan ASLAN ve İbrahim SIRMA’da divan üyeleri olarak genel kurulda hazır bulundular. Saygı duruşu ve açılış konuşmaları sonrasında 8. Döneme ait faaliyet raporları Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Şamil ONUR, MİAD Genel Sekreteri Ahmet Turan KOÇER ve MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ tarafından genel kurul katılımcılarına sunuldu.

Divan Kurulu Başkanı Nevzat ER’in oylamaya sunduğu 8. Dönem faaliyet planı ve denetleme kurulu raporları genel kurul tarafından ibra edildi. Son olarak MİAD yeni dönem Yönetim Kurulu Başkan Yunus AKDAŞ tarafından haziruna tek tek tanıtıldı. Genel Kurul Üyelerinin onayı ile yeni Yönetim Kurulu oybirliği ile seçildi. Genel Kurulda Gazeteci Yazar Cumali ÜNALDI, İşadamı Naci EKŞİ, İşadamı Kadir ERİŞ, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Muharrem ÖDEMİŞ ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz YENİAY genel kurul üyelerine hitaben söz aldılar.

Genel Kurul sonunda söz alan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı 9. Dönemde kendisi ve Yönetim Kurulunun genel kurul üyelerince yeniden görevlendirilmesi dolayısı ile teşekkürlerini sunduğunu belirtti. Yeni dönemde izleyecekleri politikalar hakkında da bilgiler veren AKDAŞ üyeler arası kaynaşmanın ve işbirliğinin artırılmasına ve lobi faaliyetlerine ağırlık vereceklerini, yeni dönem konsept projesi olarak Turgut Özal Tıp Merkezi MİAD Konuk Evi’nin yapımını planladıklarını söyledi. Son olarak yeni yönetim kurulu üyelerinin bir arada hatıra fotoğrafı çektirmesiyle MİAD 9. Olağan Genel Kurulu tamamlandı.

9. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

01. Yunus Akdaş (MİAD Yönetim Kurulu Başkanı) - ÖNAY GARDEN

02. Ahmet Akbalık (MİAD Yön. Kur. Başk. Yrd.) ÖZAK TEKSTİL

03. Ahmet Demezoğlu - ESENBAHÇE KONUTLARI

04. Bayram Şahin - ŞAHİN İNŞAAT

05. Burhan Polat - B.POLAT TEKSTİL

06. Bülent Arıkan - AKAN GÜMRÜKLEME

07. Cengiz İktimur - TİMUR TEKSTİL

08. Gazi Akmercan - AKMERCAN ŞİRKETLER GRUBU

09. Hasan Kan - EVKUR ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

10. Hasan Yıldırım - ÜÇER GIDA

11. Hidayet Işık - IŞIK MADENİ EŞYA

12. Hüseyin Oflaz - İMPO İMAR PLANLAMA

13. Hüseyin Türkan - ÖZLEM KUMAŞ

14. Prof. Dr. İlhan ERDOĞAN

15. İlhan Şahintürk - İPEK TEKSTİL

16. Kenan Derviş Peker - HEDEF YÖNETİM DANIŞMANLIK

17. Mehmet Karagözlü - KARAGÖZLÜLER TEKSTİL

18. Mehmet Yılmaz - NUR ALÜMİNYUM

19. Mehmet Zeki Baykal - BAYKALLAR TEKSTİL DERİ PAZ.

20. Mustafa Paşahan - ZEVİGAS GÖMLEK

21. Nurettin Yaşar - YAKA TEKSTİL

22. Ömer Çokyaşar - ÖZYAŞAR TEL ve GALVANİZ

23. Ömer Özpehlivan - EMR FERMUAR

24. Serdar Mutlu - ECHO-MAR GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ

25. Turan Tuna - TUNA ÇELİK

26. Vahap Küçük - LC WAIKIKI

27. Ahmet Turan Koçer (Gn. Sk) - SOMUT STRATEJİ EĞİTİM ve DAN.

Diğer Haberler