Mali Tabloların Okunması Eğitim Semineri

"Mali Tabloların Okunması" Konulu Genç MİAD Günlük Eğitim Semineri 08 Nisan 2009 Çarşamba Günü Gerçekleştirildi

Genç MİAD günlük eğitim programları çerçevesinde 08 Nisan 2009 Çarşamba günü “Mali Tabloların Okunması” konulu bir eğitim gerçekleştirildi. MİAD dernek merkezinde düzenlen eğitim semineri Finansal verimlilik uzmanı Dr. İbrahim SIRMA tarafından verildi.

Mali Tabloların Okunması konulu eğitim çerçevesinde katılımcı işadamlarına temel iktisadi terimler, finansal analiz, bilanço okuma ve kaynak yönetimi gibi işletme yöneticisinin ihtiyaç duyacağı mali bilgilerin analizi yönünde bilgiler verildi. Örnek işletme üzerinden yapılan değerlendirme katılımcıların soruları ile derinleştirildi. Kendi deneyimleri ve piyasada yaşanan finansal hareketlerden örneklerle sunumunu renklendiren Dr. İbrahim SIRMA katılımcıların soruları üzerinden ayrıntılı değerlendirmelerde bulundu. Sunum sonrası katılımcılar tanışma ve sohbet amacıyla bir araya gelerek birbirlerini yakından tanıma fırsatı buldular.

Eğitim semineri sonunda MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin TÜRKAN ile Genç MİAD Başkanı Ahmet Şamil ONUR aynı zamanda Genç MİAD Yürütme Kurulu Üyesi olan Dr. İbrahim SIRMA’ya teşekkür plaketi sundular.

Diğer Haberler