MİAD Arama Konferansı Gerçekleştirildi

MİAD Arama Konferansı 31 Mart – 1 Nisan Tarihleri Arasında Gerçekleştirildi.

Malatyalı İşadamları Derneği, “Arama Konferansı” toplantısını MİAD Yönetim Kurulu, Yüksek İstişare Kurulu, Başkanlık Koordinasyon Kurulu,             Genç MİAD Yürütme Kurulu, Kadın Kolları Yürütme Kurulu, Denetleme Kurulu, Disiplin Kurulu ve Başkanlık Danışma Kurulu üyelerinin katılımıyla 31 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında Şile Doğa Tatil köyünde gerçekleştirdi.

Malatyalı İşadamları Derneğinin düzenlediği “Arama Konferansı” toplantısında, Derneğin yapmış olduğu faaliyetler, yapılması gündemde olan faaliyetler ile yeni dönem stratejileri, yapılan 3 oturumluk toplantı dizisi ile istişare edildi. Oturumlar, MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. İlhan ERDOĞAN’ın moderatörlüğünde gerçekleştirildi.

“Arama Konferansı” toplantısı için MİAD bünyesindeki kurul üyeleri 31 Mart cumartesi günü sabah saatlerinde Şile Doğa Tatil Köyüne yerleştiler. Öğle yemeğinin ardından birinci ve ikinci oturum gerçekleştirildi. Oturumu yöneten Prof. Dr. İlhan ERDOĞAN aşağıda yer alan soruları katılımcılara sordu ve ilk akla gelen cevaplar alındı;

  •     MİAD Neyi İyi Yapıyor Ve Yaptıkları Ne Kadar Doğru?
  •     MİAD Denince Akla Ne Geliyor?
  •     MİAD Neyi Yapsa Daha İyi Olur?
  •     MİAD Üyesi Olmaktan Memnun musunuz, Neden?
  •     Derneğin Yapacağı İşlerin Önünde Ne gibi Engeller Var?
  •     Hayalinizdeki MİAD?
  •     İdealinizdeki Dernek Üyesi Tarifi? (Nasıl Bir Dernek Üyesi)
  •     Hayalinizdeki Dernek Üyesi


Toplantının üçüncü ve son oturumu 1 Nisan Pazar günü gerçekleştirildi. Oturumda bir önceki gün sorulan sorulanın cevapları derlenerek rapor haline getirildi. Prof. Dr. İlhan ERDOĞAN, raporda yer alan cevapları değerlendirdi. Sonuçlar, kurulların kendi aralarında yapacakları toplantılarda değerlendirilmek üzere “Arama Konferansı” tamamlanmış oldu.

Değerli üyelerimiz; yukarıda yer alan sorulara sizlerde devap verebilir ve bu cevapları miad@miad.org.tr adresine ulaştırabilirsiniz. MİAD’ın yeni dönem stratejilerini belirlemek için vereceğiniz cevaplar dikkate alınacaktır.

Diğer Haberler