MİAD - MADEF Buluşması

MİAD - MADEF Buluşması 17 Aralık Cumartesi Günü Gerçekleştirildi

Malatyalı İşadamları Derneği (MİAD), Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) ile 17 Aralık Cumartesi günü kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Toplantı MİAD dernek merkezinde gerçekleştirildi.
 
Kahvaltının ardından her iki kurumunun katılımcıları kendilerini tanıttılar. Tanışma faslının ardından MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş söz aldı. Bu ziyaretleri önemsediğini belirten Akdaş, iyi niyetle yapılan tüm çalışmaların arkasında olduklarını söyledi. MİAD’ın faaliyetlerinden kısaca bahseden MİAD Yönetim Kurulu Başkanı, özellikle Malatya Eğitim Bursu Projesini üzerinde durdu. Bu proje kapsamında, Malatyalı ihtiyaç sahibi öğrencilerin burs alabilmeleri için  her Malatyalının kendisine vazife çıkarmasını gerektiğini savundu. MADEF’in çalışmalarını takip ettiğini ileten Akdaş, üzerlerine düşen konularda MİAD olarak yardımcı olmaya hazır olduklarını vurguladı.
 
Yunus Akdaş’tan sonra sözü alan MADEF Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Durmuş, öncelikle ev sahipliğinden dolayı Yunus Akdaş’ın şahsında MİADYönetim Kurulu ve Genç MİAD Yürütme Kuruluna teşekkür etti. MADEF’in İki senelik bir altyapı çalışmasının ardından sağlam temeller üzerine kurulduğunu söyleyen Durmuş, kuruldukları günden itibaren 5 adet program gerçekleştirdiklerini sözlerine ekledi. Bu programların kendilerini ilerisi için daha da cesaretlendirdiğini belirten MADEF Başkanı, Malatya’nın menfaati için MİAD ile her türlü işbirliğine hazır olduklarının altını çizdi.
 
Toplantı sonuna doğru dilek ve temennilerin ardından çekilen toplu fotoğraf ile toplantı sona erdi.
 

Diğer Haberler

Markalarımız