MİAD Üyeleri Her yerde Kazanıyor

MİAD Üye Kartı

Derneğimiz üyelerine özel olarak basılan MİAD ÜYE KART, hem prestijli MİAD Üyesi kimliğine hem de avantajlı indirim anlaşmalarından faydalanma imkanına olanak sağlamaktadır.

Malatyalı İşadamları Derneği ailesi olarak değerli üyelerimizin farklı sektörlerden firmalarda yapacakları hizmet ya da mal alımlarında daha avantajlı imkanlardan faydalanabilmeleri amacıyla indirim anlaşmaları yaptık.

İlk Etapta aşağıda yer alan firmalarla yapılan anlaşmalar, yapılacak görüşmelerle genişletilcektir.;

 • ALPET (İndirim Oranı % 4)

Yerli sermayeli en büyük akaryakıt dağıtım firması olan ALPET, MİAD üyelerine özel bireysel (motorin %4, benzin %3) ve Taşıt Yönetim Sistemi dahilinde (motorin %4.5, benzin %3 özel indirimler sunmaktadır. İndirim oranlarından yararlanmak için sekreteryamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

www.alpet.com.tr

 • BİLİM KOLEJİ (İndirim Oranı % 10)

Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi bulunan okulda tüm okulların giriş, çıkış ve bahçeleri ayrı olarak düzenlenmiştir. Sınıflardan laboratuvarlara, atölyelerden drama salonlarına, spor salonlarından yarı olimpik yüzme havuzuna ve özel iklimlendirmeye kadar fiziki tüm koşulların çok üstünde olan okul eğitim-öğretim komleksi olarak öğrencilere sunulmuştur.

www.bilimkoleji.k12.tr

 • DENTİSTANBUL (İndirim Oranı % 30)

Türkiye'nin ilk diş hastanesi ünvanını alan Dentistanbul, Ağız ve Diş sağlığı alanında hizmet zinciri oluşturma hedefine yönelik çalışmalarında İstanbul ve Türkiye'nin diğer illerinde oluşturacağı hastane ve merkezler ile bu zincire halkalar eklemeye devam etmektedir.

www.dentistanbul.com.tr

 • DDM DÜNYA DİLLERİ MERKEZİ (İndirimli fiyatlara ek % 15)

Dünya dillerinin  buluştuğu nokta; İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça, Fransızca, İtalyanca ve yabancılar için Türkçe eğitimleri veren dil okulu, kaliteli ve özgün eğitim anlayışıyla size dünyanın kapılarını aralamaktadır. Dünya Dilleri Merkezi MİAD Üyesidir.

www.dunyadillerimerkezi.com

 • DOĞA KOLEJİ ( İndirim Oranı % 6) 

Doğa Koleji 2002 yılından beri kalitesini arttırarak büyüme vizyonunu hayata geçirmek için durmadan çalışmaktadır. 2008 yılında Türkiye'nin birçok ilinde kampüsler açılırken, 2013 yılında sadece İstanbul'da 13 yeni kampüsle Türkiye genelinde 85 eğitim noktası oluşturulmuştur.

www.dogakoleji.com

 • ESTAGE GÜZELLİK MERKEZİ (İndirim Oranı % 15)

ESTAGE, 1993 yılından itibaren sağlık sektöründe uzman kadrosu ile etik değerlere bağlı olarak güncel uygulamaları sunmayı hedefleyen anlayışla hizmet etmektedir. Şubeleri; Okmeydanı, Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Bakırköy, Halkalı Bosphorus City Estage Güzellik Merkezi MİAD Üyesidir.

www.estageguzellik.com

 • MALATYA SOFRASI (İndirim Oranı % 20 )

Zengin Mutfağıyla ünlü Malatya'nın eşsiz yöresel lezzetlerini İStanbul'da tadabilirsiniz. Malatya Sofrası MİAD Üyesidir.

www.haciahmetmalatyasofrasi.com

 • HOLIDAY INN (MİAD Üyelerine Özel Fiyatlar)

Bulduğuyla yetinmeyip, umduğunun peşinden gidenlerdenseniz, doğru yerdesiniz. İstanbul Atatürk Hava Limanı'na 7 dakika uzaklıkta ve TEM-Basın Ekspres otoyolu bağlantı noktasında. Holiday INN İstanbul Airport MİAD Üyesidir. Özel fiyatlar için sekreteryamızı arayabilirsiniz.

www.hiistanbulairport.com

 • ICE MED (İndirim Oranı % 15)

Türkiye'nin Ice Therapy Merkezi olarak 22 yıllık deneyim ve tecrübeyle, ciltte doğuştan ya da sonradan oluşmuş leke ve izlere kalıcı çözümler. Ice Med MİAD Üyesidir.

www.icemed.com.tr

 • AREL ÜNİVERSİTESİ (İndirim Oranı % 25)

Doktora programları, Psikoloji Lisans ve Yüksek Lisans programları dışındaki tüm programlarda % indirim oranı sunulmaktadır.

www.arel.edu.tr

 • MEDICANA (İndirim Oranı % 15 )

Türkiye'de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu; Avrupa Birliği standartlarında sağlık hizmeti vermeyi ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiştir. Medicana Sağlık Grubu MİAD Üyesidir.

www.medicana.com.tr

 • MERHABA PASTANELERİ (İndirim Oranı % 15)

Merhaba; üretimde ve müşteri beklentilerini karşılamada şeffaf olmak, her aşamada müşteri beklentilerini karşılamaya dönük yüksek sorumluluk anlayışı ile müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Merhaba; bu ilke ve anlayışla hazırladığı birbirinden lezzetli ürünlerle hayatınızı tatlandırmaktan mutluluk duyar.

www.merhaba.com.tr

 • MİM OFİS (İndirim Oranı % 15)

A3-A4 Renkli Fotokopi, Faks, Pvc, Spiral Ciltleme, Renkli Plotter, Kitap, Kırtasiye, Ofis ve Teknoloji Ürünleri, Hijyen ve Temizlik Ürünleri. MİM Ofis MİAD Üyesidir.

www.mimofis.com

 • PELİT (İndirim Oranı % 10)

1957 yılından beri, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite ve ödünsüz hijyen anlayışı ile değerli müşterilerine benzersiz lezzetler sunmaktadır.

www.pelit.com.tr

 • WYNDHAM İSTANBUL PETEK OTEL (MİAD Üyelerine Özel Fiyatlar)

307 lüks ve modern odası, SPA, Spor Merkezi, Güzellik ve Sağlık Merkezi, Güneşlenme Teraslı Kapalı Havuzu ve Alışveriş Merkezi Büyük Balo Salonu ve 14 toplantı salonu Wyndham İstanbul Petek Otel MİAD Üyesidir. Özel Fiyatlar için Sekreteryamızı arayabilirsiniz.

www.wyndhamistanbul.com

 

Diğer Haberler