Malatya Günleri

“Malatya Tanıtım Günleri” 26-29 Mayıs 2011 tarihleri arasında CNR EXPO Fuar Merkezinde Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. öncülüğünde, birçok firma ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirildi. İlki Ankara’da düzenlenen Malatya Günleri organizasyonu İstanbul’da ilk defa düzenlenmiş oldu.

Fuar stantları yanında konser ve eğlencelerle renklendirilen fuara Malatyalı işadamlarının temsilcisi olarak MİAD’ da katıldı. MİAD üyeleri ve fuara gelen ziyaretçilerin yanı sıra, Milli Eğitim Bakanı Nimet ÇUBUKÇU ve Eski İç İşleri Bakanı Abdulkadir Aksu'da Genç MİAD ve MİAD Kadın Kolları stantlarını ziyaret etti. Katılımcı misafirlere çay ve pasta ikramı yapıldı.

MİAD Kadın Kolları tarafından öğrencilere burs sağlama düşüncesiyle açılan kermes standında çeşitli ürünlerin satışı gerçekleştirildi. Yürütme Kurulu Üyelerinin katılımıyla yapılan satışlardan öğrenciler burs geliri elde edildi. MİAD Kadın Kolları standını ziyaret eden Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi Saran’ ın eşi Ayşe SARAN bu faaliyetlerinden ötürü Yürütme Kurulu Üyelerini tebrik ettiler.

“Malatya Tanıtım Günleri” kapsamında katılımcı firmalara teşekkür belgesi verildi.

Diğer Haberler