İşitme Engellileri Federasyonuna Anlamlı Bağış

Türkiye İşitme Engelliler Federasyonunun düzenlediği ve değerli bir işadamı tarafından MİAD adına 20 adet tekerlekli sandalye bağışında bulunulan kampanyasına; İşadamları, engelli yakınları sanatçılar eşlik etti.

04 Haziran 2011 Cumartesi günü Veliefendi Hipodromu içerisinde düzenlenen buluşma, protokol konuşmaları ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Türkiye Engelliler Federasyonu Başkan Yardımcısı Muammer Ay, yapılan tekerlekli sandalye bağışından dolayı MİAD’a teşekkür ederek Federasyonun faaliyetlerinden kısaca bahsetti. Muammer Ay’ın ardından Özel Eğitime Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği Başkanı Mehmet Ali Özalıcı sözü aldı. Yapılan bağışların diğer Derneklere ve İşadamlarına örnek olması gerektiğini söyleyen Özalıcı , bu anlamlı buluşmaların katlanarak devam edeceği ümidini taşıdığını belirtti. Ardından söz alan MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş, öncelikle Tekerlekli sandalye bağışını yapan MİAD Üyesi işadamımıza teşekkür etti. Derneğin sosyal sorumluluk projelerinde üye işadamlarının çok duyarlı olduğunu belirten Akdaş, MİAD olarak bu çerçevede yapılan faaliyetleri satırbaşları halinde sıraladı. Protokol konuşmaları sanatçıların söz alması ile sona erdi.

Protokol konuşmalarının ardından, engelli kardeşlerimiz ile günün anısına fotoğraf çekildikten sonra, hipodromun piknik alanında sohbet edildi.

Diğer Haberler