Anadolu Yakası Dayanışma Toplantısı

Anadolu yakasında yaşayan Malatyalı işadamı, bürokrat, siyasetçi ve akademisyeni buluşturan “Tanışma ve Dayanışma” yemeği 02 Haziran 2010 Çarşamba günü düzenlendi. MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ’ın da katıldığı gece Hansa Tekstil’in sahibi işadamı Sadık DÖNMEZER’in ev sahipliğinde organize edildi.

Maltepe’de, işletmeciliğini Malatyalı işadamı Ali ÖZCAN’ın yaptığı Dönerci Ali Usta lokantasında verilen yemek Malatyalı sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de arasında bulunduğu geniş bir katılımla gerçekleşti.

MİAD’ı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Yunus AKDAŞ, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz İKTİMUR ve Genel Sekreter Yrd. Hakan ODABAŞI’nın katıldığı toplantıda MİAD adına söz alan Yunus AKDAŞ Malatyalı işadamlarını bir araya getiren Malatyalı İşadamları Derneği’nin birleştirici bir kurum olduğunu, farklı fikirleri kucaklayan, uzlaşı kültürüne sahip bir dernek olduğunu belirtti. MİAD Sevgi Evleri projesinden sonra yeni dönem projeleri olan MİAD Konukevi projesi ve İnönü Üniversitesi Teknokent projesi ortaklığı hakkında bilgi veren AKDAŞ organizasyonun ev sahipliğini yapan Sadık DÖNMEZER’e teşekkürlerini sunarak konuşmasını tamamladı.

İstanbul Vali Yardımcısı Ali KAZGAN, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa ZENGİN, Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve işadamları toplantıya katıldılar.

Diğer Haberler