15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZDEN RAMAZAN SARIKAYA’NIN AİLESİ ZİYARET EDİLDİ

15 Temmuz darbe kalkışmasında canı pahasına vatanı savunup, neticesinde şehadet şerbetini içen Ramazan Sarıkaya’nın ailesine MİAD tarafından taziye ziyaretinde bulunuldu.

Şehit Ramazan Sarıkaya’nın eşi Zeynep Sarıkaya’nın karşıladığı MİAD ekibinin ziyareti yaklaşık bir saat sürdü. AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda MİAD Yüksek İstişare Kurulu Üyesi olan Serap Yaşar, aile ile yakından ilgilenerek, karşılaşabilecekleri en ufak problemde kendisiyle irtibat kurmalarını söyledi. Ellerinden gelebilecek her türlü yardımı seve seve yapabileceklerini ifade eden Yaşar, bunun bir iyilik değil; ödenmesi gereken vefa borcu olduğunu ifade etti.

MİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Akdaş ise,  üzerinde çalıştıkları “Kardeş Aile” projesinden bahsederek; “Kabul ederseniz  bu kıymetli projenin ilk kardeş ailesi olarak sizi aramızda görmek ve devamlı sizlerle irtibatta kalmak isteriz” dedi.  

MİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Paşahan, MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Kadriye Yüksel, Genç MİAD Yürütme Kurulu Başkanı Murat Gönültaş, AK Parti Bağcılar İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve AK Parti Bağcılar Kadın Kolları Başkanı Fatma Kıratlı’nın da eşlik ettiği ziyarette, Zeynep Sarıkaya ve çocuklarının güçlü duruşu, ailenin tamamına hakim olan birlik inancı görülmeye değer bir vaziyette salona yansımıştı.

Ziyaretin sonunda Ramazan Sarıkaya ile birlikte tüm şehitlerimiz için dua edildi.

 

Diğer Haberler